Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pasik! Mindig azt mondjátok,...

Pasik! Mindig azt mondjátok, hogy az a jó csaj akin van mit fogni, . Ezt magyarázzátok, el. Jó?

Figyelt kérdés
mármint.. úgy h van mit fogni rajta?O.o a nagy mellek, vagy a nagyobb seggek? vagy mit kell érteni ez alatt.. nem jövök rá..!!

2013. márc. 6. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
icipicit legyen husis, azt jelenti. Viszont icipicit :D
2013. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Én szeretem, ha egy nőn van kilincs, amit megfoghatok.

Nade komolyan is egy kicsit: pont amit mondtál: mellek, nagyobb seggek, egy kis úszógumi. A csontos nők nem mindenkinek jönnek be, nem mindig az a jó, ha meg lehet számolni a bordákat.

2013. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

ahogy írták

mell,fenék és oldalra egy pici úszógumi,ezért nem értem hogy a nők többsége miért akar csont sovány lenni

2013. márc. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kilincs??? :D
2013. márc. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Annyit jelent, hogy legyen vékony, de ne legyen se csontos, se túl izmos... szóval olyan pont jó! :)
2013. márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
és ha alig van rajta izom? :):D
2013. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor elhívnám, hogy sportoljon velem! :P :)
2013. márc. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy nőies, arányos testalkatú (nem csak nagy cici vagy popsi) nő külsőre is sokkal vonzóbb egy csontváznál. Plusz a túl soványakról valahogy kapásból betegség, anorexia, kényszeres fogyókúrázás meg ilyenek ugranak be, egyszerűen nem vonz a társaságuk.
2013. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem túl van már ez az egész komplikálva! A férfiak pedig képmutató állatok! mindig azt mondogatják az a jó, ha van mit fogni, mégis az összes a vékony nőket nézi meg:)
2013. márc. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az is szép... ki mondta, hogy nem? :)
2013. márc. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!