Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen szerelmes vagyok a pszichológusomba. Mit tegyek, Ő viszontszerethet?

Figyelt kérdés

Már másfél éve járok hozzá de az elmúlt fél évben már szerelmet érzek iránta. Alig várom hogy találkozzak vele, verseket írok neki stb. Eddig még nem mertem elhívni sehova mert hát mégis csak a pszichológusom meg férje van de majd megpróbálom. Félek hogy elutasít. Egyébként is lehet olyan hogy pszichológus meg a kezeltje összejönnek? Mert én minden nap csak rá gondolok, nem is a testét szeretem a legjobban hanem a kedvességét, viselkedését és azt hogy mindig megtalálja a kiutat mindenben és bennem is a jót. Nagyon szeretem és nem találkoztam még hozzá hasonló nővel soha sem eddig!


Köszönöm a válaszokat



2018. júl. 17. 21:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
26%

Ugye ezt te se gondolod komolyan?

Szakítsd meg a kezelést, ez nem normális.

Elmenni meg nem fog veled sehova.

2018. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
16%
férje van hlyegyerek. akadj le róla mert rohadt ijesztő lehet ha egy mentális beteg belédveszik. és ps az a munkája hogy kedves legyen. lehet hogy otthon meg elhord mindennek hogy na már megint ez a kis fogyatékos. a helyében én magam küldenélek másik orvoshoz, de ha van eszed magadtól is váltasz.
2018. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló! De komolyan szerelmes vagyok belé! Ebben mi a hihetetlen neked? Te még nem voltál szerelmes soha? Tudod milyen rossz érzés nekem hogy milyen rettenetesen hiányzik mikor naponta állandóan rá gondolok és nem láthatom? Sokszor írok neki levelet a problémáimról és azokra válaszol de az e-mailemet is állandóan nézem mikor ír vissza. Nagyon szeretem Őt!
2018. júl. 17. 22:18
 4/27 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló! Na hátrább az agarakkal! Mi az hogy h*lyegyerek? Otthon nem beszélhet rólam mert köti a titoktartás!!!
2018. júl. 17. 22:19
 5/27 A kérdező kommentje:
ja és nem vagyok mentális beteg! Személyiégzavar a diagnózisom amit már régen kaptam hivatalosan. Mondta is pszichológusom hogy ez nem betegség hanem rossz tulajdonságok összessége amiket igen eredményesen javítunk ki bennem közösen!!! :)
2018. júl. 17. 22:21
 6/27 anonim ***** válasza:
78%

Akkor is mondj le róla. Elhiszem, hogy szerelmes vagy, de viszonzatlan, ezt kellene felfognod. Ő a munkáját végzi, te pedig beleszerettél. Sokan még a saját nőgyógyászukba is beleszeretnek.

Gondolj már bele, hogy ez abszurd, ráadásul úgy, hogy férje is van.

Tényleg válts orvost, vagyis pszichológust a saját érdekedben. Jobb, ha nem is látod.

2018. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ő nem érez hasonlóan irántad. Hiszen már férje is van és nem is etikus összejönni a kezeltjeivel.

Nincs gond azzal, hogy beleszerettél, de pszichológust kell váltanod a saját érdekedben.

2018. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
91%
Férfi vagy, vagy nő ?
2018. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
6-os! Mert te honnan veszed hogy ez abszurd?
2018. júl. 17. 22:35
 10/27 A kérdező kommentje:
7-es! Na te csak ne tudd jobban ki hogyan érez!!! Semmit se tudsz rólam és a terapeutámról. Nem akarok váltani mert nagyon hasznos a terápia. Neked kéne egy pszichológus mert beteg vagy nagyon-nagyon!!!
2018. júl. 17. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!