Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy evfolyamtarsam, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy evfolyamtarsam, aki mar regota tetszik es kisse bonyolult. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval, nyaron rairtam, de nem kezdodott valami fenyesen. Suliban meg szarerzes meg minden. + van meg egy olyan erzesem, hogy rolam is beszelgetnek a baratnoevel, mert neha(eleg gyakran) egymasranezunk. Barmi tanacs?

2018. szept. 22. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem írj rá még egyszer. Ha ezek után sem indul be köztetek a dolog, akkor hagyd a fenébe. Lehet azért beszélget rólad a barátnőjével, mert elmesélte neki hogy ráírtál, most meg rölad nevetgélnek. De az is lehet, hogy azért, mert nagyon bejössz neki, csak úgy érzi esélytelen, mivel bénán sikerült a chatelés. Ezt csak úgy döntheted el, hogy megint írsz neki ;)
2018. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Es mit irjak? Szia? Mizu ? vagy kellene valami mas?
2018. szept. 23. 07:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Legyen valami ok, amiért ráírsz, mert a szokásos "Szia, mizu?" elég közhelyes. Persze indítani csak így tudsz, de utána legyen egy téma, amiről kérdezed, hogy ne tartson unalmasnak. Egyébként a mizu helyett kérdezheted, hogy milyen napja volt. Nekem személyszerint ez szimpatikusabb lenne :)


19/L

2018. szept. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én annak örülnék is örülnék, ha nem túl durva csak egy egyszerű mosolygós smile-t is raknál az üzibe...
2018. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát, nem igazán tudok okot, hogy ráirjak...
2018. szept. 23. 10:51
 6/10 A kérdező kommentje:
Esetleg valami más amit tehetek?
2018. szept. 23. 14:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Valamit úgyis ki kell találnod. Ha szerencséd van, akkor a mizura olyat ír, amiről tudsz tovább kérdezni (pl nehéz/izgalmas napja volt), de ha csak annyit ír, hogy "nem sok, veled?" - ami egyébként már önmagában sem jelent jót-, akkor muszáj lesz valamit írnod, hogy folytatódjon a beszélgetés.
2018. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez az. Mondjuk nem tudom, már nagyon sokszor meggondoltam, hogy rá-e irjak mégegyszer, és arra jutottam, hogy nem. Ezért is kérdeztem itt..
2018. szept. 23. 20:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak azért kár veszni hagyni a dolgot mert félsz
2018. szept. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem is tudom... bármi más, amit esetleg bejöhet, vagy azon kivül, hogy ráirok nem nagyon van más?
2018. szept. 24. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!