Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem elso veletlen talalko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem elso veletlen talalkozas utan lehetseges?

Figyelt kérdés

Egy buli elotti alapozason a szokasos baratikoromben voltam plusz egy szamomra ismeretlen sraccal aki az egyik haverom ismerose. Igy elso latasra megallapitottam hogy nem is nez ki rosszul. Aztan probalgatott velem beszelgetni eloszor csak par szot mondott.

Aztan jott egy tema amiben ellentetes velemenyeink voltak es igy elkezdtunk viccesen veszekedni. Aztan mikor lezartuk, mellem ult es elkezdtunk beszelgetni. Aztan mentunk a buliba, faztam es odaadta a kabatjat, utkozben meg csak velem volt es bokolgatott. A buliban nonstop velem volt es neha csak kettesben voltunk es nem csak alaptemakrol hanem szemelyesebbekrol is beszelgettunk. Aztan mindig hozzamert es megakart olelni. (amugy ha vki felreerteni, egyikunk sem volt atomreszeg, csak parat ittunk)Arra akarok kilyukadni hogy masnap szinten vartam az uzenetet es majd meghaltam az oromtol mikor o irt ram eloszor. A buliban mikor kozelebb jott hozzam vagy a sokadik probalkozasa utan beadtam a derekam es megoleltem, a hasam majd felrobbant. Szerintetek? Ertelmes velemenyeket:)



2018. szept. 23. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyértelmű a helyzet, akkor minek kérdezed meg itt GyIK-on? Fuck Logic.
2018. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, pont hogy attol felek hogy csak fellangolas
2018. szept. 23. 17:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egy buli elotti alapozason "


Már itt eldöntöttem,hogy nem kellenél 😁

2018. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nem erdekel
2018. szept. 23. 18:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minőségibb lányok is vannak nálad,akik alapozás meg részeg ismerkedés helyett kultúr eseményekre járnak, olvasnak vagy épp zenélnek. Ég és föld a különbség.
2018. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak meg akar dugni. Ne láss bele túl sokat.
2018. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 DollarDog ***** válasza:
100%

Zöld lámpát adok az utolsónak! Ne láss bele sokat! A ilyen helyeken csak a répák tengere vár rád aemmi több! Nem kell mocsárrészegnek lennie egy fiunak hogy erőt vegyen magán es megfektessen egy csajt!


19F

2018. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

En is “veletlenul” ismertem meg a baratom egy buliban ennek 2,5 eve szoval ki tudja :D

Mondjuk o nem olyan mintaz atlag tini korosztaly

2018. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező csak nehogy azon kapd magad hogy ő és a haverjai körülállnak, te meg szépen betérdelsz ahogy kell...:D Sok mindenre képesek a fiúk egy kis szexért cserébe :)
2018. szept. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!