Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges úgy szerelmesnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges úgy szerelmesnek lenni hogy még nem is találkoztam a lánnyal?

Figyelt kérdés
Facebookon szinte egyfolytában beszélünk napok óta, tudjuk a másikról hogy néz ki, de csak pár napja ismerjük egymást. Ennek ellenére mégis úgy érzem mintha évek óta ismerném. A lány is úgy néz ki hogy hasonlóan érez, de legalábbis rólam álmodott este, meg olyanokat ír hogy velem akar aludni nem egyedül. Ő 16 éves, én 19.

2016. jún. 19. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamiféle vonzódás kialakulhat, én is voltam már hasonló helyzetben, sajnos nem volt alkalmam akkor a sráccal találkozni. Nehéz kérdés, de én ezt nem mondanám szerelemnek. Ha találkoztok (ami elengedhetetlen) és ott is ezt érzitek, akkor hajrá :)
2016. jún. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de vigyázz, lehet hogyha találkoztok akkor a róla kialakított képed összeomlik, ezért minél előbb beszéljetek meg egy találkát :D
2016. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zóna_pocok ***** válasza:
100%
Éltem át hasonlót, de az nem szerelem, max fellángolás meg vonzódás, hosszabb idő után mondjuk egy kötődés. Ettől még szeretheted őt most is, bár ennyi idő alatt kétséges, hogy kialakulhat-e igazi szeretet. Sztem találkozzatok, ne járj úgy mint én, hogy hónapokig húztam a dolgot aztán összejött valakivel a lány...
2016. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges????? Ez a töretlen örök szerelem titka!
2016. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehetsz így is szerelmes. Persze nem egy valós személybe, hanem egy elképzeltbe.
2016. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet,nálam volt
2016. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!