Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Annyira zavar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Annyira zavar hogy elvileg tetszem neki de nem valaszol.

Figyelt kérdés
Van egy srac akit a hetvegen ismertem meg. Nagyon jol elvoltunk beszelgettunk nevettunk meghivott par italra bejelolt kozossegi oldalakon. A baratja azt mondta hogy tetszem neki, baratnom megerdeklodte tole hogy mi a velemenye rolam es azt mondta hogy szimpi es aranyos vagyok a szamara. En leirtam neki par napja hogy felolem jo lenne meg talalkozni, es azota nem valaszol.
2018. szept. 23. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem elvileg kell tetszeni hanem gyakorlatilag.

Szóba se állnék veled ha ilyen közösségin nyomulnál.

2018. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

Tisztára, mint amikor a két utcával arrébb lakó srác FB-on hívott el randizni... Ha élőben teszi, talán adtam volna esélyt a dolognak, de neten inkább pipogyának tűnt. Cseszhetem, hogy jóképű, ha nem mer férfiasan elém állni.


Na részedről meg az a helyzet, hogy már eleve az is gáz, ha te, egy nő, elhívod őt, egy férfit, randira. Ne már. xD Legyen már tartásod...

2018. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem az előttem válaszolókat. Szerintem semmi baj nincs veled, ha neked bejött elhívhatod te is nyugodtan. Azt sem értem, miért lenne baj, ha neten kérdezted. De az meglehet, hogy túl könnyűnek találta az egészet és ezért nem válaszolt. Esetleg talált másik lányt. Ne keseredj el ezen, találsz normálisabb fiút magadnak könnyedén!
2018. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Te anti-barátnő vagy. Aki ilyen könnyen az ölembe hullana,az nem kéne.

Egy kis női tartás nem ártana,az elég szexi dolog.

2018. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszol, akkor nagy valószínűséggel nem akar tőled, vagy meleg a srác.
2018. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*semmit
2018. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!