Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, ha olyan...

Ghtyshd kérdése:

Titeket nem zavar, ha olyan válaszol állattal kapcsolatos kérdésetekre, akinek nincs is állata?

Figyelt kérdés
Számtalanszor történt velem ilyen. Titeket nem zavar?
2014. júl. 28. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
De, elég idegesítőek a "nekem nincs ilyen állatom, de szerintem" kezdetű válaszok.
2014. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mert néha engem is kioktatnak, hogyan neveljem, holott azt is megírják, hogy "nekik nincs de ...".

Én akkor válaszolok, ha olyan állatról van szó,

ha például Tengerimalacról van szó (ami nekem nincs, de lesz és emiatt sok könyvet olvasok róluk mostanában) akkor próbálok válaszolni onnan, hogy mit olvastam a könyvekből. De egy barátnőmtől is sokat tanulok róluk, mert neki is van. De ha pl. teknősről van szó, akkor nem kezdek szövegelni...

2014. júl. 28. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha úgy válaszol, hogy nincs neki olyan állata, de ért valamennyire hozzájuk (mert pl régebben tartott olyat, vagy ahogy te is mondtad, utánaolvasott). De előfordult itt már olyan is, hogy olyan röhögött ki, akinek soha nem is volt olyan állata.
2014. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

pontosabban, igen olyanokra gondolok :)

Csak az idegesít, ha nem is volt és nem is olvasott utána, csak ő úgy gondolja, hogy ...

mert volt már nekem olyan, hogy megkérdeztem elég-e a kutyámnak 16 óra szabadság a kertbe (mert a nap többi részében házőrző)és erre valaki azt írja, hogy pl.:

nehogy engedjem a kertbe szabadlábon...vagy olyant is írnak, hogy megszökik nehogy adjak neki szabadságot (és hiába magyarázkodok, hogy szoktam sétáltatni is, és nem szökik meg mert hozzászokott, és el szoktuk vinni a mezőre sétálni szabadon stb...)

2014. júl. 28. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!