Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért történik ez? Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez? Miért remegek a volt barátom láttán? Miért teszem ezeket?

Figyelt kérdés

Legyszives, csak normalis, ertelmes valaszt irjatok!


Ha látom, megdobban a szivem, remegek. Egyszer olyan volt, hogy szinte beszelni se tudtam. Ekkor a helyzet gaz volt, mert a botlban mondanom kellett volna, mit kérek. Még a hangom is megvaltozott. Mélyebb hangon, dadogva kezdtem el beszélni.

Ha ír, vagy ha látni fogom, előre érzem, es szinte bennem van az a bizonyos tudat, hogy latnom kell.


Ma pedog a botlbol jottem ki, ő a másik oldalon ment a járdán az unokabatyjaval. Én pedig a biciklim kosaraba beletettem a bevasarlotaskat, aztan reflexbol lehajtottam a fejem, hatraneztem es elkezdtem kohogni, hogy eszrevegyen. Nem volt szerintem feltűnő a köhögés, de eszrevettek. És hát még el sem jutott az agyamig, hogy kit is látok, de már ez a reakciom megtörtént. Eztán megint elkezdtem remegni, azt sem tudtam hol a fejem.... de a szivem nem dobbant meg most....

Olyan rossz ez, már sírok ha erre gondolok, mi történik velem. Mintha nem is en lennek. Ez olyan ontudatlan viselkedés... Mintha nem is en csinálnám amit csinálok. De tényleg. Még ma fel sem fogtam, hogy látom, de már kohogni kezdtem stb....

Mitol van ez a remeges, dadogas, és ezek a furcsa dolgok?


Amúgy fél évig jártunk. Szakitottunk mar egy éve. Raadasul azota cigizni,inni elkezdett. tehát mindent csinál, amit en neki nem engedtem... Ezek a dolgok segítenek eltaszitani tőle. Ráadásul annyiszor oltott le. Lenézett. A naplomban is irtam meg a kapcsolat végén, hogy nem ért meg, nem ért meg.... szakítás után meg sokaig láttam furcsábbnál furcsább dolgokat. Megbolondulhattam. Nem tudom. De borzalom volt amit velem tett....

Most mik ezek a hirtelen, ontudatlan reakcioim???:(

15/L (a volt barátom is 15)



2017. aug. 25. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetes hogy szakítás után még ha meglátod érzel valamit de ha tényleg ekkora p*cs volt akkor megyugodhatsz jól tetted hogy szakítottatok
2017. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Legbelül szereted még.
2017. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is még mindig szerelmes vagy belé.
2017. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még szereted és nem engedted el.
2017. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. aug. 29. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!