Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a helyes reakció arra, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes reakció arra, ha egy lány visszautasítja a "vallomást"?

Figyelt kérdés

Tegyük fel adott a tökéletes szituáció, 2-en ültök/álltok egymással szemben a kiszemelteddel, ráveszed magad arra, hogy elmondod a lánynak, hogy többet érzel iránta. A lány válasza tegyük fel: "ne haragudj XY, de sajnos nem érzem így"/"azt szeretném ha csak barátok maradnánk"


Ilyenkor mi a "teendő"? Beletörődni, elfogadni egy "rendben"-nel, hazakísérni csendben majd elköszönni, vagy ha ezt nem szeretné, akkor szimplán elköszönni és eljönni a helyszínről?



2018. szept. 23. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Ez megesik. Szerintem - ha mindkettőtöknek van hozzá kedve - beszélgessetek tovább (valami másról). Nyilván nem erőlteted a dolgot. Persze szerintem izgalmas lehet még egyszer próbálkozni, mert lehet, csak kicsit bizonytalan. Én speciel szeretem kerülgetni a forró kását, mert izgalmasnak tartom az udvarlós részét a szerelemnek. :) Persze nem túlzásban.


Viszont van egy kolléganőm, aki hasonló cipőben jár egy pasival, mint a példádban, és már letoltam, hogy jöjjön össze a sráccal, mert mérges leszek. :D


Üdv, 30/N

2018. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Rendben, értem"

Ennyi bőven elég. Ha neki állsz toporzékolni vagy megsértődni, azzal beégeted magad

2018. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elfogadod, mást nem is igen tehetsz. Ha tetszel neki, az elég egyértelmű, azt úgyis kimutatná (ne higgy az olyan okosságoknak, hogy csak kéreti magát, satöbbi) Ha szerelmes, akkor tuti észreveszed :) Ha meg nem, akkor teljesen felesleges erőltetni. Mondd, hogy oké, rendben. Köszi, hogy őszinte voltál, avgy valami ilyesmit. Attól még lehettek barátok, beszélgethettek, ha mindkettőtöknek okés a dolog.
2018. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szard le egész egyszerűen. Az ilyen lányok egy percnyi törődést se érdemelnek.
2018. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kissé frusztrált vagy utolsó! Attól még, hogy valaki nem akar veled összejönni, még lehet jó ember. Van ilyen, nem kellesz neki és kész. Értelmes ember fel tudja ezt fogni, és nem a másikat ócsárolja.
2018. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy szikrányi remény van rá, hogy akar tőled valamit csak bizonytalan, akkor nem fogja így konkrétan kimondani, hogy "nem érzem így, maradjunk barátok". Szóval, ha ezt mondja, akkor felejtsd el, neked is jobb, ha keresel mást és neki se kell végigszenvedni az erőltetett udvarlást, amit ő nem is akar. Nem tudom megérteni, hogy egyes emberek miért gondolják úgy, hogy, ha valaki kedves és aranyos, akkor kötelező vele összejönni... szerintem senki se szeretne egy olyan kapcsolatban lenni, ahol nincs vonzalom, csak azért van vele a másik, mert nem akarta elküldeni és ezáltal megbántani. (ez már nem neked szól közvetlen, mert te nem írtál ilyet, csak lehet, hogy ha ebbe belegondolsz akkor segít elfogadni az esetleges elutasító választ)
2018. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmit nem kell mondani, felállsz azt otthagyod a szarba, mit kéne mondanod mást? Ha akar valamit ír ha nem akkor leszarod, ennyi. 18F
2018. szept. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

,,Értem, rendben. Elfogadom."

Ezután elköszönsz, ha úgy érzed, hogy ez elég földbetipró volt számodra, vagy már a torkodat szorongatja az idegesség.

Szerintetek minket, lányokat nem utasítanak vissza a fiúk? Dehogynem. De, ha elkezdene minden visszautasított lány hisztizni, toporzékolni, és olyan hozzáállással élni, hogy "leszarom a ge cibe", akkor egyikünknek sem lenne pasija.

Előfordul mindkét nemben ez, fel a fejjel, és tovább kell lépni. Nehéz, tudom. Én is voltam szerelmes, engem is utasítottak el, nagyon-nagyon durván, de ez van. Nem ugrottam ki a tizedikről.

2018. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!