Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez a helyzet elég nehézkes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a helyzet elég nehézkes számomra mi tegyek? Lányok kíváncsi vagyok a véleményetekre.17F

Figyelt kérdés
Nos az van hogy kb május óta nagyon beleszerettem egy lányba Érdekes hogy először nem is érdekelt a lány csak rá fél évre mikor elkezdtünk dumálni akkor csillant fel a szemem és csak pislogtam hogy hogy a csudába lehetek szerelmes mikor nem is keresem annyira a lányok közelségét sőt azon még jobban meglepődtem hogy nálam 2-évvel idősebb és csak fogtam a fejem hogy a csudába történt ez meg velem na mindegy.:) kb 1 hónapja tisztáztam vele a helyzetet és elmondtam neki hogy ö az első lány akit nagyon megszerettem.A lány nagyon rendes volt velem elmondta hogy nagyon rendes fiúnak tart de nem tud erre nekem mit mondani és hogy kerüli a párkapcsolatokat hogy neki nem hiányzik egy párkapcsolat sem.Az viszont engem nagyon meglepett hogy ennek ellenére ugyan olyan jó barátok maradtunk mint eddig.Aminek amúgy tökre örülök mert szeretek vele néha dumálni csak valahol az van lelkem legmélyén hogy fáj ha ezt a lányt meglátom illetve ha beszélek vele mert utána túl sokat gondolok rá és ritkán néha egy könnycseppet elhuljatok a lényeg hogy nagy dilemá ban vagyok mert nem tudom hogy érdemes e még nála próbálkoznom vagy vonuljak vissza ebből a helyzetből és csak barátnak könyveljem el.Csak egy dologtól tartok ha megpróbálnék meg egyszer próbálkozni nála akkor lehet hogy az rá menne a barátságunkra amit nem szeretnék.Hát elég felhős számomra ez a helyzet de kíváncsi lennék a véleményetekre légyszí majd írjatok már nemet meg kórt :) köszi ja és írhatok bővebb válaszokat is köszi. :D
2018. szept. 23. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem akarlak megbántani, de a lánynak nem párkapcsolat nem kell, hanem te. Barátnak jó vagy, és ha lesz egy pasija, jó leszel vállnak, amin kisírhatja magát. Szerintem ne akarj a haverbarátja lenni, mert baromi sokat fogsz szenvedni. Ezt nőként mondom neked.
2018. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, tehát ha lesz egy pasija, aki esetleg szakít vele...
2018. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lépj férfiasan egy nagyot előre a kezdemenyzessel, hogy a csajod lehessen, különben a barátnője maradsz örökre.
2018. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat hát majd az idő meg teszi a maga dolgát.:)
2018. szept. 23. 19:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a csudába, keress mást.
2018. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló. Mivel te is úgy vagy, mint én, hogy hiába próbálod félretenni az érzelmeid, néha előjönnek, tök felesleges mellette maradni. Én már nem is beszélek az illetővel, és sokkal boldogabb vagyok azóta. Kb. lelki szemetesládának használt, velem együtt több ismerősömet is. Barátságnál többet egy fiúval sem akar, mégis azt akarja, hogy mindig mellette legyen valaki. Na az ilyet jobb elkerülni.
2018. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többi válaszolóval, ez már veszett fejsze nyele. Ne hitegesd magad, hogy "majd egyszer akarni fog kapcsolatot és akkor jövök én" és ehhez hasonló dolgok, amiket ilyenkor mond az ember magának. Sajnos én is voltam olyan helyzetben, hogy csak barátként tekintettem a srácra, aki udvarolt és esküszöm már saját magamnál próbáltam elérni, hogy megtetsszen, de ha nincs meg a kémia, akkor csinálhatsz vele bármit, nem fog működni.


19/L

2018. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kihasználás meg ilyenekről szó sincs.:D Már is merem egy ideje a lányt és nem az a bunkó kihasználó fajta nagyon rendes ember viszont van olyan jó barátom hogy emiatt a dolog miatt nem fogom azt tenni hogy soha nem fogom látni és kerülöm nekem meg marad úgyan ójan jó barátnak aztán ki tudja majd az idő eldönti.:)
2018. szept. 23. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!