Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányoknál mik a szimpatizálás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál mik a szimpatizálás jelei? Gondolok itt testbeszédre.

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik. Néha szoktam látni, mikor melózni megyek. Nem tudom pontosan, hogy van-e valami szándéka, ezért inkább lányokhoz szól a kérdésem. Mikor látjuk egymást, a lány is időközönte rám néz, egyenesen a szemembe, mivel én is nézem:) Még egy dolog. Szokta dobálni a haját ha látom. Ez valami jel, vagy csak szokás?

2018. szept. 23. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem dobáltam a hajamat, de lehet, neki valamiféle görcsrohamok vannak a vállában, ha ránézel. :D


Amúgy menj oda hozzá, hívd meg egy kávéra és lesz ami lesz. Nem érdemes kerülgetni egymást.

2018. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én általában mindig dobálom hátra a hajam mikor meg látom azt a fiút aki tetszik nekem
2018. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En gyakran dobalom a hajam, mert a szemembe log es zavar, szoval nalam ez semmit sem jelent, lehet nalam sem. De ha szemeztek az jo jel, szerintem is szolitsd meg.
2018. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nala sem*
2018. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azonban rákerestem, és van barátja. Hagyjam az egészet vagy azért próbálkozzak nála? Tudom, utóbbi nem túl erkölcsös dolog, de érdekel, hogy érez-e valamit irántam.
2018. szept. 26. 09:35
 6/7 anonim ***** válasza:
SZerintem is kÉrdezd meg tőle!CSak bÁtran!!!!!
2018. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Van barátja szval hagyd az egészet 🤷🏼‍♂️Gondolom te se örülnél ha pl a barátnődnél egy fiú be próbálkozna:)


L

2018. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!