Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van 1 lány és szerettjük...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány és szerettjük egymást de azt mondta hogy bizonytalan és nem érzi biztosra ezt az egészet. De már rég óta szerelmesek vagyunk egymásba de valamiért nem tudja. Valamit tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés

2018. szept. 24. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem szerelmes, nem szeret.

Csak te nem érted meg amit mond.

2018. szept. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De megirta hogy szeret már 2x is. 1x mikor picit megharagudtam rá,hogy ő akkor is szeret ha ő nem
2018. szept. 24. 10:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy megírta. A tettek számítanak. Ha bizonytalan, akkor nem szeret... el kell fogadnod. :)
2018. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De megírta hogy szerelmes belém, csak nem tudja hogy mit akar.
2018. szept. 25. 07:17
 5/6 anonim válasza:
Ilyen kapcsolatban én is voltam már. Az a helyzet, hogy szeret, csak nem szerelemmel. Végül is, ha időt kért konkrétan, akkor biztos van valami bibi.
2018. szept. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már minden jól megy, a lány már ma akarja megbeszélni hogy mi megy. De már messnegeren át állitotta becenevet hogy szerelmem meg ilyesmi már szerintem jol halad:D
2018. okt. 4. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!