Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti honnan tudtátok hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti honnan tudtátok hogy szerelmesek vagytok? Mit éreztetek?

Figyelt kérdés
Nekem mindig azt mondták, hogy mindig vele akartak lenni vagy rá gondoltak, de ezeken kívűl is szeretném tudni.

2018. aug. 27. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
amit én észrevettem magamon: más lányokat nem tartottam már annyira szépnek, poreszra egyáltalán nem tudtam felizgulni és tényleg mindig vele szerettem volna lenni, már egy órával elköszönés után is rosszul éreztem magam.
2018. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Azt nem magyarázni kell, hanem érezni 😀

De pl. Nem akarod megbántani, bűntudatot van hogyha mégis. Rossz kedved van, ha neki az van, próbálod fekvidìtani. Ha boldog te is az vagy (főleg ha miattad az)

Meg ilyesmik 😀

2018. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Hát én onnan veszem észre ,hogy mikor látom a lábam remegni kezd kicsit és a szívem annyira dobog hogy majd kiugrik a helyéről.
2018. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Na igen, de egyszer csak elmúlik aztán jön a szakítás mert kiszerettek egymából.
2018. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Egész nap vele lennék, beszélgetnék vele, ölelgetném, puszilgatnám, hozzábújnék, fognám a kezét, néznék a szemébe, csókolnám... kb. 5 percenként erre gondolok olyankor.


Tulajdonképpen olyan, mintha be lennék drogozva valami boldogság szérummal és nem tudok szomorú lenni, csak akkor, ha nem viszonzott.


24/F

2018. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Én kb 2 perc alatt szerettem bele az első igazi, viszonzatlan szerelmembe. Szabályosan éreztem ahogy belezúgok a srácba. Közben még gondoltam is rá: basszus én most beleszeretek. onnantól csak ő számított nekem. Szinte mágikus volt. Kb. 3 évig tartott ez a szerelmem.
2018. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer voltam szerelmes, de a srácnak nem kellettem.

1,5 évig tartott, teljesen viszonzatlan volt.

Igazából egy műsoron együtt kellett táncolnunk, és a próbák alatt hirtelen előjött belőlem valami, amikor megfogta a kezemet, onnantól éjjel-nappal ő járt a fejemben, ha beszélgettünk feszült voltam, ideges, nem tudtam mit mondani neki, remegett a kezem. Amikor nem találkoztunk baromira hiányzott, minden reggel ő volt az első gondolatom, és minden este az utolsó, az álmaimban is szerepelt. Ettől jobban nem lehet körül írni. Nagyon nagy szenvedés volt kiszeretni belőle, főleg, hogy osztálytársak vagyunk mai napig, és haverok.

Akkor sikerült végleg kiszeretni belőle, amikor összejöttem egy sráccal, de az meg hiba volt, mert abba a srácba nem tudtam szerelmes lenni.

2018. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Egy csajba voltam szerelmes.

Mindig ra gondoltam, rola almodtam, stb.

Mindig latni akartam, kozeleben lenni, beszelgetni vele, stb.


Majd ha szerelmes leszel, erezni fogod! :)

2018. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
83%
hát igen :D hasonlóképp mint ahogyan valaki már írta,olyan mintha be lennél drogozva az "illetővel" :D folyamatosan rá gondolsz és olyankor jó kedved lesz,mosolyogsz "csak úgy" ,Ő a mindened, olyan mintha senki és semmi más nem létezne rajtatok kívül és az egész világ egy elvarázsolt tündérmese lenne.Ha csak hozzád ér,vagy te hozzá már attól remegni kezd a kezed-lábad :) Jobb ízű reggel a kávé,finombbak az ételek,jobban esik cigizni,talán többször veszed észre a szépet,mint máskor (akár a fákban,egy virágban,zenében vagy akár miben ),többször bambulsz el :) Nekem még a mai napig szokott ilyen lenni :D több mint 4 éve vagyunk együtt (mostanra már a férjemmel) és sokszor van hogy felhívom mikor dolgozik és annyira feldobja a kedvem ha csak egy kicsit hallom is hangját, rengeteget gondolok Rá minden nap és még mindig van hogy érzem a hasamban meg a szívemben hogy bizsereg :D ettől jobban nem tudnám leírni az érzést :) Egyszerűen csak el tud tölteni örömmel és hálával az,hogy ilyen szerencsés vagyok hogy teljesen "véletlenszerűen és hihetetlen módon" megismertem azt az Embert akit olyan mintha világ életemben ismertem volna,szinte mintha együtt nőttünk volna fel és tudjuk egymás gondolatait tudjuk mikor mihez hogyan viszonyul a másik,miről mi a véleménye ha még nem is mondta ki. Nélküle nem lenne értelme élnem úgy gondolom,hogy mi tesszük teljessé egymást :) Remélem Te is ezeket fogod érezni és megtalálod a másik feledet :D
2018. aug. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
72%

9-es vagyok

és amit még kihagytam de ezt is fontos részének tartom,hogy mindig örömöt akarsz Neki szerezni.Akár kis apróságokkal...illetve ha Ő ad neked valamit,olyasmit is aminek nem is örülnél igazából vagy semmi hasznát nem veszed,annak is nagyon örülsz és vigyázol rá :)

2018. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!