Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatnám, hogy bejövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hixilj kérdése:

Honnan tudhatnám, hogy bejövök egy lánynak? Részletek lent.

Figyelt kérdés

A gimnáziumban volt egy lány az osztálytársam, de csak az utolsó évekre lettünk igazán barátok. Aztán ahogy líceumba mentünk, különböző osztályokba, de ugyanabba az iskolába jutottunk. Ha találkozunk mindig megörül, és számomra őszinte mosollyal fogad mindig, meg is ölel. Alapjábavéve azonban szégyenlős, csendes nagyon, más fiúkkal (volt osztálytársaimmal) nem csinált ilyet, pont az ellenkezőjét (nem barátkozott velük egyáltalán, nemhogy közelebbi kapcsolatba kerüljön) engem meg meg akart ölelni, ezt ígykonkrétan el is mondta nekem. Úgy tűnik, szeret a társaságomban is lenni, mindig nevet a vicceimen és odajön hozzám, annak ellenére, hogy a körülöttem levők többnyire megszokták, hogy én gyakran egyedül foglalom el magam. És, hogy általában nem vagyok az az ölelkezős típus, ezért meg is lepett, hogy engem akar megölelni.

Az igazat megvallva még nem volt barátnőm ezidáig, úgyhogy nem nagyon tudom, hogy mihez kezdjek. De ő is tetszik nekem, jófej is, okos is melléje, ami nekem azért fontos szempont. Mit tehetnék, ha netán csak barátként tekintene rám, nem szeretném, hogy megromoljon a kapcsulatunk, ha ráírok és nemet mond. Mert elég jó viszonyban vagyunk. De nwm szeretném elszalasztani sem a lehetőséget.



2018. szept. 25. 20:52
 1/6 anonim válasza:
Egy lány, aki félős, nem csinál ilyen nyílt gesztusokat olyan ember felé, aki bejön neki. Valószínűleg csak barátnak tart, ha többnek gondolna, szégyenlősebb lenne.
2018. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja :/. Ki lehetne még valahogy mászni a friendzoneból? :D
2018. szept. 27. 05:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem sikerült. De relatíve sok időbe telt. És ugyanúgy csendes lány. Menjetek közös programokra. Aztán talán lesz belőle valami. Nekem az volt a konkrétjelzést, hogy kaptam egy puszit tőle az arcomra, annyira meglepődtem nem is tudtam mit reagálni :D
2018. szept. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem adom fel még a reményt :D. És ha netán nagyon furán néz rám ha ilyennel próbálkozom meg nemet mond, van esély, hogy azért a kapcsolat köztünk nem romlik meg köztünk (szóval még maradhatunk barátok, anélkül, hogy minden beszélgetésben furának nézzen)?
2018. szept. 27. 14:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mit mondasz. Ha azt, hogy "tetszesz, meg minden, mi lenne, ha megpróbálnánk" az elég gázos, azt ne csináld inkább. De ha pl elhívod moziba (mi lenne ha megnéznénk az xy-t, nagyon érdekel) és ráér akkor szerintem igent fog mondani. És lehet, hogy még az elején úgy fog az eseményre tekinteni, hogy hát csak mind 2 barát elmentek és jó lesz meg minden, de aztán megvan az esély, hogy esetleg többet fog majd jelenteni ez az kettesben eltöltött idő.

Arra még figyelj, hogy ha elhívod és igent mond, és több embert akar beszervezni, akkor az a buli offos :D Akkor nem hiszem, hogy sok mindent tehetnél.

2018. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés, kösz a tanácsot, hát, meg kell próbálnom :D.
2018. szept. 28. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!