Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha beleszerettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem az egyik legjobb baratomba? Alul reszletek 17L

Figyelt kérdés

A baratomnak van baratnoje, de mar egyszer szetmentek. Tudni kell hogy mi regota vagyunk joban, de kb november ota minden heten talalkozunk.

Az egesz ugy kezdodott hogy buliban voltunk es egesz ejszaka tancoltunk, majd elmentunk kovetkezo heten es utana is, csak akkor mar ketten.

Egesz ejszaka tancoltunk, ittunk is, de nem kellett fogni egyikunk hajat sem..😅

Aztan szinte minden hetvegen buliztunk, szilveszterkor a baratnoje is jott, de ok vegul mashova mentek. Ejfel utan telefonaltunk, megbeszeltuk hogy elsejen talalkozunk.

Talalkoztunk elmentunk a tesojaekhoz majd megittunkbegy kolat es beszelgettunk. Aztan ma elmentunk a tesojaekhoz vacsorazni, mert ismerem oket es joban vagyunk. Ma megigertem hogy holnap sutok palacsintat es atjon enni, cserebe megtanit varrni, mert en szegyen szemre nem sokat konyitok a dologhoz..

Viszont sokszor emlegeti, hogy a baratnoje nem olyan mint o..blabla

De tudom hogy szereti, baratnom arra biztat mondjam el neki mit erzek, de felek hogy ezzel elveszitem..



2018. jan. 3. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Mit vársz mi fog történni ez után? Két lehetőség van.

1. Visszautasít, mivel barátnője van, és ő nem szeretné elveszteni azt, akit szeret. (Ezesetben a barátnőjét.)

2. Elmondja, hogy ugyanezt érzi, összejöttök, és szakít a barátnőjével, egy barát miatt. A lány utálni fog téged, és nincs semmi garancia arra, hogy téged nem fog otthagyni egy ugyanilyen "barát" miatt.


Megoldás: Vársz, ameddig szét nem mennek, és utána lassan közelítesz felé. Ha pedig már nem szakítanak elfogadod, mivel ő a legjobb barátod, ezért kitartasz mellette jóban, rosszban.

2018. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Szeerintem taszító,hogy ennyire össze vagytok nőve.
2018. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo, koszi a valaszt!

Masodik valaszolo, hogy erted hogy taszito?

2018. jan. 4. 22:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Az isten is egymásnak teremtett titeket. Csak várd meg amíg a mostanival szétmegy.
2018. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Negyedik valaszolo:

Ezt ironikusan irtad vagy tenyleg igy gondolod?

Egyebkent azota hetente kb 3x talalkozunk es mindig annyit nevetek vele mint senki massal. Mindig kitalalunk valamit, atalaban eszunk valamit, vagy a multkor szankoztunk.😅

2018. febr. 7. 23:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta?
2018. márc. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Haaaat:D

Azota rengeteg minden tortent. Egy heten legalabb haromszor talalkozunk, marciusban minden hetveget egyutt toltottunk, kozos barati tarsasaggal buliztunk.

De mar nem csak errol szol, most hogy itt a jo ido, elvisz motorozni, setalunk a tanosvenyen, a Tiszanal, beszelgetunk, filmezunk es sokat nevetunk.

Aztan volt egy este mikor tul sokat ivott es en vigyaztam ra, akkor beprobalkozott, es akkor felhoztam,hogy ez igy nem helyes, hogy ott a baratnoje de megse.

Beszeltunk rola, de semmi nem valtozott.

Most penteken is setaltunk, iszogattunk es mar nyiltan tettem fel neki a kerdest, hogy most akkor mi a helyzet..

Szereti a lanyt, de inkabb sajnalatbol van vele, nem szerelmes, belem annal inkabb, es mondtam neki hogy dontenie kell.

Csak az a helyzet, hogy nem akarom elvesziteni, es tudom butasag, de tudom hogy oszinte, latom a szemeben.

De a magam erdekeben, 2 hetet adok neki, hogy eldontse mi lesz..

Nem varhatok ra orokke, barmennyire is szeretnek, mert ez nekem is szenvedes..

2018. ápr. 15. 16:12
 8/11 anonim ***** válasza:

#7: Mindketten felelőtlenek vagytok, és gyerekesek. Na meg szemetek, ő azért ,mert ezt csinálja a barátnőjével, te meg azért, mert ebben közre működsz.

Az ivást már meg sem említem...

2018. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Persze, nem mondom, hogy ez a helyes.. de nyilvan mindenki magara gondol elsosorban..

Es igazabol nem tehetunk rola, hogy egymasra talaltunk, persze borzasztonak tartom, hogy halogatja a szakitast..

A lanynak nemreg halt meg az edesapja, sajnalja emiatt... bar en mondtam mar, hogy a szakitas sose jo, se ma, se holnap..

De csak hogy tisztazzam, sosem volt koztunk semmi, azt az egyszeri alkalmat is meg ott megallitottam, hogy egy csok lett volna koztunk.

Nem az a lany vagyok, es igazabol o az elso, aki irant barmit is erzek, igy 17evesen..

Persze,nem helyes, tudom.. de elvakult vagyok, es szerelmes, de ugyanakkor egy nagyon jo baratot latok benne, akit abszolut nem szeretnek elvesziteni barmi is legyen..

Sajnalom ha emiatt megkoveznek.

Az ivast meg nem ugy kell elkepzelni, hogy leisszuk magunk a sarga foldig...

Utolso valaszolo, te voltal az erdeklodo is?

2018. ápr. 15. 23:02
 10/11 anonim ***** válasza:

#9: A vonzalom a barátságot kizárja. Nincs barátság vonzalommal és nem is lesz. Ne áltasd magad.

És keress egy tisztességes fiút.

Jelenleg nem viselkedsz 17 éves szinten. Nagyon nem.

2018. ápr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!