Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy evfolyamtarsam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy evfolyamtarsam, de nemtudom hogy beszelhetnek vele?

Figyelt kérdés
Tudom sok ilyen kerdes van, de akkor sem tudom mit tegyek. Tetszik egy lany az evfolyambol, egy angolra jarunk, de nem tudom, hogyan beszelhetnek vele. Az egy ev alatt alig beszeltunk, legfeljebb csak koszontunk egymasnak, igy nem tudom hogyan mehetnek oda hozza, vagy irhatnek ra. A valaszokat elore is koszonom.

2018. szept. 25. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Órán (akármelyiken) próbálj meg vele egy csoportba kerülni. Onnantól kezdve kénytelenek lesztek beszélni és nagyjából irányíthatod is a szituációt.
2018. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!