Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy srác el akarja venni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác el akarja venni a csajom, most akkor mivan?

Figyelt kérdés

En nem ertem. Mar eggyut vagyunk a baratnommel lassan egy eve, es most jott a sulimba. Es ez a srac az osztalytarsa, es szokott a baratnomre irkalni, hogy "miert nem szereti?" Meg hogy "miert nem hagy ott engem?" Meg azzal zaklatja hogy"csak egyszer randizzunk" tehat bullshit.

A baratnomet persze eggyaltalan nem erdekli a csavo.

Csak hogy a srac, ram irt hogy szaljak le a Baratnomrol, mert megver mert boxra jar.


Mellekesen :a srac kb 155 cm es 40 kilo (a 40 kilot az osztalytarsa mondta) en 187 cm magas vagyok es 85 kg es srac nem tudja hogy MMA-t sportolok.


Most akkor mivan? Csak ignoraljam? Es ha nekem esik akkor most verjem meg szegenyt?



2018. szept. 30. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Szard le, "ne etesd a trollt" ahogy mondják.

A csajodon múlik úgyis minden. Ha szeret téged, ez a pötscköszörű úgysem tudja elhódítani. Ha meg el lehet őt hódítani, annyit is ért az egész.

2018. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Baratnommel amugy nagyon jol megvagyunk(: csak nem ertem a srácot
2018. szept. 30. 15:34
 3/13 anonim ***** válasza:

Küldd neki az United-től a "Hárman párban" című zeneszámot :D

Ha meg izmozik, lezavarsz pár átszállót neki, amíg szedegeti a fogait, addig is kussol.

2018. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen Kelet-Magyarországból származó történet?:D


Egyébként ne foglalkozz vele, bántani biztos nem fog téged.

2018. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Verd már telibe ember!
2018. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
szard le. ennyi :D
2018. szept. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes. :D A barátnődnek ignorálnia kellene, hozzá se szólnia, ha meg zaklatja akkor neked színre lépned és lenyomni a kis görcsöt, mármint ez lenne az általános megoldás, de rajtatok múlik mit kezdtek a helyzettel.
2018. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
51%

szerintem írj rá, hogy ha még egyszer rá merészelsz írni a csajomra akkor anyád se fog rád ismerni. Ha meg még írogat menj oda hozzá fogd meg a pólóját szorítsd a falhoz mondd a szemébe: ha csak rá merészelsz még egyszer nézni a csajomra két fogad fog maradni az is szotyizásra.


Én ezt tenném, ha még az üzeneted után is írna rá.(persze ha tényleg kis termetű)

Csajod meg még jobban fel fog rád nézni szerintem hogy

ennyire szereted.

2018. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8, már nem azért de ha "ember" méretű lenne akkor meg befognád a szád és csak a kissebbnek vagánykodsz??

ettől lehet nem lenne nagyobb a csaj szemébe, hogy egy zsebmanót fenyeget

oda állnék elé és kulturáltan megmondanám, hogy nem szeretném, hogy 5 méternél közelebb menjen a barátnőmhöz és mégegyszer rá írjon, mivel nem kíváncsi rá és nem érdekli

hátha ez így eljut a tudatáig, nem fenyegetőzni kell meg egy 155 centis kisgyereket a falhoz nyomni, különben is fel kellene ahoz emelnie, hogy legalább a szemébe tudja mondani a dolgokat

ha meg nagyon játsza az eszét, hagyod hogy püfölje a levegőt a box tudásával, te meg csak pofozgasd ne üsd

csórit megütöd kiterül


barátnődnek meg mondd meg, hogy tiltsa le, ha nem tiltja le akkor az is érdekes, engem ha zavar valaki akkor tiltom, nem pedig szopatom magam

2018. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha "ember" lenne, akkor meg fog egy tonfát és eltöri a fején...
2018. szept. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!