Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 éves srác vagyok és soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves srác vagyok és soha nem volt még csajom mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2016. jún. 19. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
KÜldj képet és megnézzük, hogy a külső-e.. De amúgy próbálkozni szoktál?? :D
2016. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Milyen kocsid van?
2016. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez probléma lenne?
2016. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól kezdve, hogy egy hatalmas gyökér vagy, egészen addig mehet, hogy eteiópiában egy pocok beszorult egy kis dobozba.


Mégis milye nváalszt vártál, ennyi infó alapján? (Bár ebből már valami körvonalazódik, főleg a válaszom első részét érintendőn...)

2016. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hiába probálkozok sehogy nem jön össze a faluban ahol vagyok vannak jo csajok de nem kellek egynek sem a velem egykoru srácoknak mindnek van csaja csak nekem nincs ! Pedig mindent meg teszek hogy össze jöjön de sehogy sem akar összejönni !
2016. jún. 19. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!