Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudjam meg, hogy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg, hogy mit érez irántam, és hogy érjem el, hogy valami kialakuljon köztünk?

Figyelt kérdés

4 éve jöttem abba a suliba, ahol most is vagyok. Már a legelején nagyon jóba letten az egyik osztálytársammal (egy szép lány). Igazából mindig azt mondta, hogy csak barátként tekint rám, de sokszor úgy érzem, hogy valamit érez irántam. Erre a legjobb példa az, amikor valami ki akart alakulni egy másik lánnyal (amúgy ez nem volt több 3 hétnél), és ő ezt mindenképp meg akarta akadályozni. Először csak nem nézte jó szemmel, később már mikor megöleltem azt a lányt, akkor is odaugrott, és mindenképp meg akarta akadályozni. Később már odajött hozzám közölni, hogy nem tetszik neki az, hogy vele vagyok, és hogy ne legyek vele. Ebben az időben amúgy nagyon sokat akart velem lenni, csak hogy a másik lánnyal minél kevesebbet legyek. Végül a másik lánnyal megszakadt minden. Ezután is csak barátként tekintett rám (legalábbis ezt mondta).

Mostanában amúgy kb. Az összes szünetben, és a legtöbb órán együtt vagyunk. Viszontt most az utóbbi időben elkezdtem iránta érezni valamit. Konkrétan mikor mellette ülök, alig bírom ki, hogy ne öleljem meg. Tudtok valamit mondani, hogy mit csináljak? Hogy tudjam meg, hogy mit érez irántam? Esetleg hogyan érjem el azt, hogy érezten valamit irántam? Rólam tudni kell, hogy nem vagyok egy bátor típus, főleg a lányok téren nem, és nem akarom, hogy esetleg megsértődjön, és vége legyen a barátságunknak. Az értelmes, segítőkész válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.


15/F


2018. okt. 1. 19:49
 1/3 brushyourteeth válasza:
Szerintem bejossz neki, menjetek el valahova es beszeljetek meg ezt az egeszet oszinten
2018. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 KovacsGeroYT válasza:
Pl.: a szemkontaktus, ez egy összetett dolog, nézz róla videót, ettől függetlenül 1-2 jó szemkontaktus csodákra képes, ha tetszel neki, lehet hogy még jobban tetszeni fogsz... Ha meg nem akkor lehet megtetszel neki, nekem vmi hasonló fura eset volt
2018. okt. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 KovacsGeroYT válasza:
Mármint amit leírtam ahhoz hasonló
2018. okt. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!