Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdek belészeretni egy fiúba as suliba...nyáron ismerkedtünk meg és beszélgettünk,bevallotta hogy tetszem neki eddig,és én is megmondtam hogy ő is nekem,de írta hogy neki kell személyes kontakt is. Ami persze érthető,nekem is. Utána mondta hogy neki a külső és a belső egyenlő,és nekem ebből az jött le hogy külsős és nem tetszett ez,és utána elhidegültünk mert elbizonytalanodtam,hogy ha ő külsős akkor nekem élőben semmi esélyem mert nem tartom magam szépnek. Utána elkezdődött a suli,és padtársam volt egy fiúhaverom mert nem ismertem az új osztályomban senkit se. Utána összevesztem ezzel a haverral akivel tényleg nem volt semmi,mert rám mászott.:/ Ez alatt az alig egy hét alatt rám se nézett,meg semmi. És most hogy nem lógok ezzel a sráccal,megfigyeltem hogy már néz engem. Elmondtam az osztálytársaimnak hogy nem is voltam együtt ezzel a fiúhaverommal,gondolom ezt ő is észrevette. És mostanában tényleg néz,direkt posztolok a kedvenc közös énekesünkről meg ilyenek,mert nagyon hasonló az érdeklődési körünk is. Ja és tegnap előttem ment mikor mentünk ki a terembe,és direkt elmentem előtte és hozzásimultam a karjához,és úgy mentem el,és mire hátranéztem láttam hogy az orrán és a szeme alatt elpirosodott :D Viszont azt is észrevettem hogy próbál nem észrevehetően nézni,nem kockáztat és csak akkor próbál nézni mikor én nem. Eddig csak apró jeleket dobok neki mert elég szégyenlős vagyok,nem mernék így ráírni vagy akármi xd Vajon tetszem neki? Lehet hogy ő ilyen félénk fiú?

Köszi a segítséget!



2018. szept. 22. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerelmes beléd
2018. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!