Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy fiút, de ő utál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy fiút, de ő utál?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe szerelmes vagyok...ő ilyen szépfiú de az osztalyba minden lány utálja (legalábbis azt mondják,én is) de nekem nagyon bejön...ő nem bir engem mert én ilyen hippi, túlpörgő néha "idegbeteg" lány vagyok. Azt hiszi hogy gyűlölöm de ez nem így van. Senki nem tudja hogy szeretem...mit csináljak? Rá szeretnék írni...de hogy? És mit?

2018. okt. 4. 16:02
 1/2 anonim válasza:
Tudod,a szeretet és a gyűlölet közelebb áll egymáshoz mint hinnéd.Szerintem ne írj rá rögtön, kissé furcsán jönne ki.Azonban, ha lassan közeledsz felé(élőben) akkor már nem is annyira fura.Én várnék a helyedben olyan 2-3 hetet, és csak utána írnék rá.De ez a te döntésed.
2018. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igazából én beszélgetnék vele szívesen meg minden, csak a legjobb barátnőmmel akkor tuti harag lenne vagy nem értené mi van,miért beszélgetek vele...most előttem ül a suliba talán majd órán kicsit tudok felé közeledni (a legjobb barátja mellettem ül mindig beszélgetnek hátha betudnék kapcsolódni)
2018. okt. 4. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!