Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy fiút, de ő utàl?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy fiút, de ő utàl?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban aki nagyon tetszik nekem. A lányok mindig azt mondják hogy utálják (ő ilyen kicsit nagyobb egóval rendelkező ember, de van is rá oka)én is azt szoktam mondani...de ez nem igaz...ő nem tudom hogy bir-e engem, de tavaly jóban voltunk év közepe fele és vèére "megutáltuk egymást"(én ugye nem) Ha bir is tuti hogy nem szeretne belém mert én ilyen komolytalan lány vagyok,meg mindenben béna. Elszeretném mondani neki amit érzek,de ezt senki nem tudja...a legjobb baránőm nem nézné ki belőlem...nem tudom mit tegyek

2018. okt. 5. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

közeledj felé. Adj neki jeleket.

Borzold össze a haját, kösd ki a cipőfűzőjét xD

2018. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Meg miért utálna???
2018. okt. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
miért utálna? hogy néz ki a csaj?
2018. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"ilyen kicsit nagyobb egóval rendelkező ember, de van is rá oka"

Sajnálom,erre értelmes okot nem lehet mondani.

2018. okt. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Első: köszi!
2018. okt. 5. 17:19
 6/10 A kérdező kommentje:

Második, harmadik: Hát nem tudom tavaly év végén nagyon nem voltunk jóban...



Én vagyok a csaj xd és nem küldök képet

2018. okt. 5. 17:28
 7/10 A kérdező kommentje:
Negyedik: hát jó ez igaz, de valamennyi mégis van rá (legalábbis az én szememben)...
2018. okt. 5. 17:36
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Hmmmmm itt a Szeptember a gyakori kérdések teli van a hormonoktól kezelt ételek hatásai alatt aló fiatalokkal akik azt hiszik ki merik jelenteni hogy ők szerelmesek pedig nem azok csak az energiájukat nem tudják hasznosabb

és

2018. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tutira tudod,ogy ő utál, akkor nincsen sok esélyed; vag ypl nem tom, mit követtél el ellene; pl visszahallott valamit, amit a háta mögött mondtál; vagy tud róla és csak idegesíti, hogy belézúgtál , vagy pl az idegesíti, hogy gyerekesnek tart (mert akkor nem jó dolog összeborzolni a haját pl ) ?
2018. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7: Mert nincs jó ízlésed.
2018. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!