Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek együtt lehetünk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek együtt lehetünk, ha mindenki ellenünk van?

Figyelt kérdés
Most nagyon hosszú lenne leírnom, hogy hogyan ismerkedtem meg Vele. Úgy képzeljétek el a dolgot, hogy Ő sokkal idősebb nálam. Én csak 16 vagyok. Most gondolom van egy életkor, ami a szemetek előtt lebeg, de adjatok hozzá egy 10-est. Őszül, alsó fogsora hiányzik, a felső fogsora pedig szuvasodik. De nem érdekel. Az sem érdekel, hogy egy magasak vagyunk. Lehet nem illünk össze, de ha kell, kiütöm az összes fogamat, hogy összeilljünk. Ha ez kell... A szüleim tiltanak Tőle a korkülönbség miatt. De engem ez hol érdekel, a kor csak egy számadat, semmi jelentősége nincsen. Szerelmes vagyok belé, eszeveszettül... Ennyire még senkit nem szerettem, pedig voltak ám 197 cm magas, jóképű pasijaim is, de képtelen voltam szeretni azokat, mert velük nem volt meg az az összhang... Szavakkal nem tudom leírni, mit érzek, de el tudjátok képzelni szerintem... Miközben írtam ezt, elmosolyodtam, mert rájöttem, felesleges a kérdés, ha ennyire szeretem... De azért még mindig fájó, hogy a szüleim tiltsák a kapcsolatunkat. Kicsit tehetetlennek érzem magamat... 16L
2018. okt. 10. 19:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%
ez kamu kiütötted a fogad? hogyan belecsapodtál a földre vagy mi
2018. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1-es, olvasd el még egyszer... Most nem magyarázkodom feleslegesen.
2018. okt. 10. 20:02
 3/17 anonim ***** válasza:
5%

Első hülye vagy xDD azt írta kiűtné... Ez inkább egy ilyen hasonlat... Egyébként sztem ja, simán. Lehetséges hogy összejön hetek. Gondolom lakása már van ennyi idősen. Össze is költözhettek. Otthagyhatod a szüleiket. Csak ha aztán szétváltok na az ciki...


Én is amugy ég csak 18 vagyok, barátnőm 16.osszekoltoztunk pedig mindketten meg iskolába járunk. Én mondjuk mellette programozók meg nyáron szakacskent dolgozok a Balatonon. Ő nyáron meg diakmunkazik eladóként. Tök jól megoldjuk... Kocsink is van nem vagyunk szegények. Azért koltoztunk össze mert szülők ot sem engedték. Eleve van pénzünk a családi kasszaba és azt hitték hogy ők, annyira gazdag nagymenő gyerek vagyok. De már két éve együtt vagyunk, kb egy éve koltoztunk el. Tök jól meg vagyunk. Már a szülei is elfogadják


Bármi lehetséges csak kell találni megoldast

2018. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi minden van még ellenetek a szüleiden kívűl ? Mióta vagytok együtt ? Lehet ez csak valamiféle fellángolás tőled
2018. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Hát ez a szerelem. Nem tekint tárgyára- hanem rajta keresztül meglátja a szerelmes a végtelent...

Legyetek együtt, vigyázz nagyon, ne legyen gyerek. Egy jó fogorvost meg keressen fel.

2018. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Arra biztatod a 16 évest hogy költözzön el otthonról ? Ha a szülei akaratosak akkor egyszerűen rendőrséggel érte mennek...
2018. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igazad van 6. Lehetnem gondoltam át rendesen... Meg nem teljes át költözésre gondoltam amúgy sem hanem csak úgymond "részleges" De tényleg lehet hülyeség... Tíz év tényleg sok amúgy is ebben a korban...
2018. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

Ha még mindig nem lenne világos akkor amit te képzelsz mennyivel lehet idősebb nála ahoz adj egy 10-est--->őszül és foga sincs--->40-45 körüli csávóról van szó.


Kedves kérdező ebbe gondolj bele:

Ha szeretnél egyemet végezni az még 8 év, 24 éves leszel amikor a te életed elkezdődik.


A kedves udvarlód ha a jobb esetet számolom 48. Még ha a végzésed évében is csináltok egy gyereket akkor (ha még élni fog) 68 éves lesz amikor a gyereketek 20.


Ha a korosztályodban nem is találsz senkit akkor LEGALÁBB egy 20-assal add lentebb ezeket az éveket egy 25 éveset még talán nem boldogan, de ezek után meg pláne elfogadnának a szüleid.

2018. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#SugarDaddy
2018. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ne bíztassátok ilyenekre!

Hogyan költözne már el 16 évesn kiskorú és a gyámja határozza meg hol kivel él. Amúgy meg lehet csak egy apafigurát keresel (milyen édesapáddal a viszonyod) nyilván azért tiltanak tőle mert féltneek és szeretnek gondolj bele neki akkora vagy nagyobb gyereke lehetne mint te. Én is félteném a gyermekemet és gondoljj te is kicsit a szüleid helyzetébe. Lehet most azt mondod mennyire szereted de 1-1,5 év múlva már lehet teljesen más lesz a véleményed és egy jőképű csávóra vágynál.

2018. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!