Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek együtt lehetünk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek együtt lehetünk, ha mindenki ellenünk van?

Figyelt kérdés
Most nagyon hosszú lenne leírnom, hogy hogyan ismerkedtem meg Vele. Úgy képzeljétek el a dolgot, hogy Ő sokkal idősebb nálam. Én csak 16 vagyok. Most gondolom van egy életkor, ami a szemetek előtt lebeg, de adjatok hozzá egy 10-est. Őszül, alsó fogsora hiányzik, a felső fogsora pedig szuvasodik. De nem érdekel. Az sem érdekel, hogy egy magasak vagyunk. Lehet nem illünk össze, de ha kell, kiütöm az összes fogamat, hogy összeilljünk. Ha ez kell... A szüleim tiltanak Tőle a korkülönbség miatt. De engem ez hol érdekel, a kor csak egy számadat, semmi jelentősége nincsen. Szerelmes vagyok belé, eszeveszettül... Ennyire még senkit nem szerettem, pedig voltak ám 197 cm magas, jóképű pasijaim is, de képtelen voltam szeretni azokat, mert velük nem volt meg az az összhang... Szavakkal nem tudom leírni, mit érzek, de el tudjátok képzelni szerintem... Miközben írtam ezt, elmosolyodtam, mert rájöttem, felesleges a kérdés, ha ennyire szeretem... De azért még mindig fájó, hogy a szüleim tiltsák a kapcsolatunkat. Kicsit tehetetlennek érzem magamat... 16L
2018. okt. 10. 19:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.

Amit a nyolcas mond az is hozzátartozik 100%-ban egyetértek vele.

2018. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Először is, nekem nincs olyan vágyam, hogy elköltözzek itthonról, ez felejtős. Amúgy sincs neki lakása/háza, munkásszállón lakik. De nem érdekel, ki mit gondol erről, én Vele akarok lenni. És Vele is leszek, ha később is így gondolja. Gyerek szintén nem lesz - ezt csak ezért írom, mert az egyik válaszoló felhozta a témát. Egyikünk sem akar gyereket soha. Most lehet mondani, hogy csak most gondolom így, lehet... De még mindig jobb mintha erőszakoskodna azzal kapcsolatosan, hogy szüljek. Semmi konfliktus nincs közöttünk, pedig nagy a korkülönbség.
2018. okt. 11. 07:27
 13/17 anonim ***** válasza:
#3 -as attól hogy van kocsid,még lehetsz szegény..ilyen marhaságot írni is csak egy magas iq-val rendelkező tehet.
2018. okt. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kiütötted a fogad? persze ..nagy fájdalommal járna,és erre erős fizikai erő kéne.
2018. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy megtettem!?? Emberek, gondolkozzatok...
2018. okt. 11. 17:26
 16/17 anonim ***** válasza:
szarkazmus volt,de ilyennel szórakozni nagyon vicces tényleg,ha valakinek kitörik a foga,vagy szuvasodik az nem igénytelenség,hanem sajnos hiába mossa a fogát az ember ha úgy is kilukad ,vagy kihúzzák.
2018. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nekem és más embereknek is húztak ki fogát,de nem azért mert 10 évig nem mostak fogat,ez sajnos attól is függ milyen a fogad, gének is számítanak.
2018. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!