Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan bizonyosodjak meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyosodjak meg róla, hogy tetszik a srác?

Figyelt kérdés

Ez az egész pár évre nyúlik vissza,amikor szerelmes voltam belé. De aztán eltávolodtunk,nem beszéltünk,és megutáltuk egymást,elhordtuk a másikat mindennek. Aztá ahogy jött ez a gyűlölet számomra,olyan hamar el is múlt. És kiderült,hogy ő se utál. És akkor most jön a jelen. Sokszor álmodom vele,álmomban szerelmes vagyok belé,és mindig együtt vagyunk. Észrevettem,hogy máshogy viselkedem az álmok óta és a közelében. Nem vagyok benne biztos,hogy tényleg tetszik-e,vagy csak az álom hatására csak egy egyszerű fellángolás... Hogyan tudnék megbizonyosodni róla,hogy mi a helyzet?

Oh,azt hozzáteszem,hogy bámulni is szokott...múltkor mögöttem ült,és éreztem hogy néz,ezért odanéztem,és félmosolyra húzott szájjal engem nézett.



2018. okt. 11. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nézz rá. Aztán azonosítsd hogy mit vált ki belőled. Ha pozitív gondolatokat, meg helyes, vicces stb.Akkor nyilván tetszik. Egy álom nem igen befolyásolhaja a jelent. Inkább fordítva.
2018. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2018. okt. 11. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!