Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogyan bizonyosodjak meg róla, hogy tetszik a srác?

Ez az egész pár évre nyúlik vissza,amikor szerelmes voltam belé. De aztán eltávolodtunk,nem beszéltünk,és megutáltuk egymást,elhordtuk a másikat mindennek. Aztá ahogy jött ez a gyűlölet számomra,olyan hamar el is múlt. És kiderült,hogy ő se utál. És akkor most jön a jelen. Sokszor álmodom vele,álmomban szerelmes vagyok belé,és mindig együtt vagyunk. Észrevettem,hogy máshogy viselkedem az álmok óta és a közelében. Nem vagyok benne biztos,hogy tényleg tetszik-e,vagy csak az álom hatására csak egy egyszerű fellángolás... Hogyan tudnék megbizonyosodni róla,hogy mi a helyzet?

Oh,azt hozzáteszem,hogy bámulni is szokott...múltkor mögöttem ült,és éreztem hogy néz,ezért odanéztem,és félmosolyra húzott szájjal engem nézett.

Keress kérdéseket hasonló témákban: bizonytalanság, kapcsolat

okt. 11. 14:39  Privát üzenet  

A válasz
Hát nézz rá. Aztán azonosítsd hogy mit vált ki belőled. Ha pozitív gondolatokat, meg helyes, vicces stb.Akkor nyilván tetszik. Egy álom nem igen befolyásolhaja a jelent. Inkább fordítva.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont okt. 11. 15:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

# 2/2Időpont okt. 11. 21:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért csinálja ezt? Jó vagy rossz lehet ez? Én képzelek sokat bele? Idegesíthetem?
Más is van így ezzel, mit tudnék tenni?
Az történt, hogy véletlenül belike-oltam a srácnak egy képét, aki tetszik. A kép nem túl régi. Visszavontam, de az értesítést már megkapja sajnos. A srácot nem követem, nem is...
Tetszik egy srác, de van barátnője, mit lehet tenni?
Szerethetem így, hogy nem is ismerem?
Van egy srác, aki tetszik, viszont ő az egyik barátnőmbe szerelmes. Ti mit csinálnátok? Többi lent!

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!