Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mutassam ki hogy tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Most kilencedikes vagyok. Van egy fiú az osztályban aki tetszik.

Néha össze találkozik a tekintetünk. Már többször úgy láttam mintha nézett volna.

Meg amikor kimentem a táblához egy másik lánnyal órán valamit mondott meg a nevem.

De egyébként nem beszéltünk.

Szerintem azt hiszi hogy utálom. Egyszer véletlen neki vágtam a táskám, meg ráléptem a lábára.

Amikor néz valahogy ösztönösen elkapom róla a tekintetem nem nézek oda. (Ezt nem direkt csinálom)

Mit csináljak most? Nem szeretném hogy azt higyje hogy utálom.

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. okt. 11. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rádnéz és ösztönösen elnézel, nézz vissza. Utána majd megszokod, és tudsz vele szemezni. Hogy tudasd vele ez nem véletlen, ilyenkor rá is mosolyoghatsz. Ha nagyon bátor vagy meg kacsinthatsz is (amit előtte jól gyakorolj be tükör előtt hogy szexy legyen xdd). Ezen kívül támogasd mindenben. Ha egyedül van vagy akár kisebb társaságban nyugodtan menj oda beszélgetni. Ha egyedül van akkor egy kicsit bensosegesebb témákról is beszelgethettek
2018. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet túl gondolod,és ezek nem jelek csak szólok
2018. okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pasizós lányok...pasizós lányok mindenhol....
2018. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 nagyon hasznos amit írtál, köszönöm a segítséget!

#2 már gondoltam erre, de akkor meg mért nézne? De azért köszönöm hogy szóltál.

Köszönöm a válaszokat!

2018. okt. 11. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!