Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek elmondani a lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HEyoalf kérdése:

Félek elmondani a lánynak hogy beleszerettem. Valami tipp hogy legyen egy kis önbizalmam?

Figyelt kérdés
Már több mint 1hónapja osztálytársam, kb 3hete beszélgetünk esténként meg néha napközben is, de a probléma itt kezdődik hogy csak interneten. Tudom nagyon ciki és szégyenlem is, de amikor ott vannak a barátnői akkor nem merek odamenni hozzájuk. Kimenőbe szoktam velük menni boltba, olyankor általában beszélgetünk viszont messengeren nyitottabbak vagyunk mindketten. Üzenetekben szoktam utalni arra, hogy kedvelem, néha viszonozza is. Személyesen nehêz lenne ketten beszelni hiszen mindig ottvannak a baratnői, aztan az is nagyot kanalaz az önbizalmamból hogy a lány olyan cipőket hord, amiben kb 5cm-rel magasabb nálam. Alapból kb 170cm körül vagyunk mindketten. Mindenféle véleményt meghallgatok, de kérlek ne oltsatok feleslegesen. Köszönöm!

2018. okt. 13. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, egy kávéra vagy valamire, ha a suliba nem tudtok beszélni.
2018. okt. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne azzal kezdj,hogy beleszerettél.

Csak lazán,elmondod hogy nagyon kedveled és mit szólna ha randiznátok egyett.Ha szerelmi vallomással indìtasz elijesztheted még ha van nála esélyed is...

2018. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat, de nem lenne cink ha csak úgy megkerdezném h eljönne e velem randizni?
2018. okt. 13. 14:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Előszöris hívd félre, és akkor beszélgess vele, de talán ne zúdítsd rá egyből, tehát előtte beszlégessetek még azér. Lehet, hogy életed lehetőségét szalasztod el. Viszont itt fontos, hogy higgy benne, hogy jól sül el, viszont lehet még várni kéne vele egyébként; emellett még tudnod kell élni azzal a tudattal is, ha esetleg nemet mond, mármint nem feltétlenül konkrétan nemet, de benne van a pakliban tehát még az is , hogy kikosaraz; mert akkor 4 évig lehet, hogy tök kínos lesz. Viszont nemtom, hát, na , az a lényeg, abból meríts bátorságot, hogy mindenki megérdemel egy olyan barátnőt, egy olyan társat,amilyet szeretne. Isten szeret mindannyiunkat, egyfomán mind egymással egyenértékű gyermekei vagyunk. Szóval ugyanúgy a gyermeke mindenki neki, és így az emberek között nincs különbség, egyik ember sem különb a másiknál. Mármint az ő szemében. Mindenkit Isten egyformán szeret. Mert Isten cuki. :) ITt mindenki tesó:D Mármint, azt illetően, hogy honnan születtünk ide, és ő teremtett minket. Mármint meg még a teremtőtársai, akiket szintén ő teremtett:) Ha jól tudom:):)
2018. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mehet ilyen nyíltan , konkrétan is; nem lenne belőle baj. Ha meg nem ,akkor sem röhögne ki; énszerintem örülne, hogy legalább nem vagy töketlen.


Egyébként körülírva is kérdezhetnéd, hogy eljönne-e veled esetleg cukrászdába, moziba, pizzázni, sétálgatni csak úgy; de inkább ezektől most ebben az esetben valamiért én speckó úgy érzem, hogy a randizós mondat talán az lenne a leghatékonyabb; meg az a legkönnyebben elfelejthető is; adott esetben, ha úgy alakul, hogy nem. Azért is pl , mert 1: tökös voltál; 2: még hiheti azt is esetleg, hogy nem gondoltad komolyan, csak úgy megkérdezted kíváncsiságból, hogy eljönne-e; (hogy tart-e téged annyira pl hogy esélyt lát benne, hogy lehetne köztetek valami; vagy "nem ütöd meg a lécét" pl esetleg--ez amúgy nem feltétlen rossz, csak nem tudtam még jobban , kedvesebben kifejezni, de !! Megvan, tehát ha pl nem vagy az esete nem jössz be annyira igazából neki, hogy lásson benne potenciált, hogy akár esetleg össze is jöhetnétek.) Szal tehát, hogy megkérdezted, hogy elmenne-e; és akkor hogy csak úgy kíváncsiságból, de amúgy te nem akarnál vele randizni. Szal amúgy szerintem simán jó a kertelés nélküli , lényegre törő, 'randi' szót tartalmazó kérdés is.

2018. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!