Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Régebben beleszerettem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben beleszerettem egy lányba de nem tudom, hogy mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Általánosban szerettem bele elég jó barátságban voltam vele én jeleket csak kis mértékben küldtem, hogy érdekel (figyelmes voltam stb).

De bennem mindig is voltak kételyek annak ellenére, hogy azt mondták páran, hogy összeillenénk meg pár barátnője szerint is.

Aztán ugye jött a 8. elballagtunk volt ilyen bankett ahol "buliztunk" aztán így a vége felé én pont

mellette voltam aztán egyszer csak megölelt... nagyon meglepődtem (senkit sem ölelt meg csak engem)

Azt hittem, hogy valamennyire szeret engem és azért csinálta.

Ugye aztán új iskola új barátok stb azóta ez 3. év, hogy nem vagyunk osztálytársak azóta szinte nem is találkoztam vele 1x sem csak beszéltem vele párszor facebookon.

Elvileg már volt azóta 1 kapcsolata de nem biztos azt tudom, hogy most nincs senkije egy elég hosszú ideje lehet, hogy nem is volt.

A lényeg, hogy azóta sem tudom elfelejteni mert szinte rá épült a személyiségem,stílusom.

Amikor meglátok egy lányt mindig keresem benne, hogy mi az ami bennük közös volt külsőleg és szinte csak olyanok "tetszenek" meg akik rá hasonlítanak.

Számtalanszor próbáltam már elfelejteni de sehogyan sem ment.

Legutóbb a haverom amikor éppen ittunk és eléggé már olyan állapotban voltunk akkor valami teljesen hülyeséget írt a barátnőjének aki meg hát persze elmondta neki aztán szinte rajta keresztül lekoptatott de lehet, hogy csak hazudott és nem is mondta el neki hanem csak próbál engem lekoptatni szándékosan.

Azóta nem is beszéltem vele mert nem tudom, hogy tényleg ő mondta-e vagy csak hazudott a barátnője.

A célom szinte csak annyi, hogy ővele élhessek meg az, hogy megfeleljek neki és "sok" pénzt keressek, hogy őt boldognak lássam... én így tudnék csak boldog lenni.

Addig csak tengődök az életben és reménykedek, hogy 1x talán megvalósulhat vagy talán sikerül túl lépnem ezen.

Szinte senki és semmi más sem tud annyira boldoggá tenni mint ő.



2018. szept. 11. 19:39
 1/2 anonim válasza:
Próbálj vele találkozni, vagy legalább kezdj el vele beszélni a neten. Ott nyiltabbak az emberek
2018. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbálom de ez nem olyan egyszerű.
2018. szept. 11. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!