Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti megengednétek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, ti megengednétek, hogy a lányotok a barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés
A 17 éves lányom ott akar aludni a 19 éves barátjánál. Másfél hónapja vannak együtt, ez lenne az első ilyen, hogy a fiúnál aludna. Szerintetek megengedjem neki? Biztos hogy lefekszenek egymással? Vagy már engedjem neki, elég nagy hozzá?

2018. jún. 9. 12:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Én csak akkor engedném a lányomnak, ha tudom, hogy fogamzásgátlót szed. Ha igen, akkor megengedném neki.
2018. jún. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a lányodat, szóval neked kell tudnod, hogy mennyire érett. Ha jól nevelt, érett, nem felelőtlen lányról van szó, akkor természetesen engedd. Biztos oda fog figyelni a dolgokra. Habár, ha még csak másfél hónapja tart a kapcsolat, nem biztos, hogy már egyből közösülés lenne az éjszaka folyamán. De ugyan, 17 éves. Ebben a korban már teljesen normális, ha szexelni fog.
2018. jún. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd de első ilyennél szerintem még nem fognak szexelni.
2018. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
1-es, ez butaság. Miért kell hormontartalmú szert elvárni ennyi idős lánytól, hogy szedjen? A gumi sokkal jobb, és a betegségektől is véd.
2018. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Lassan nagykorú,ha megtiltod csak annál jobban fogja csinálni pár hónap múlva.

Az ottalvás meg semmit se jelent,nappal is szoktak dugni szerintem. És ez ebben a korban teljesen rendben van.

Én 15 évesen kezdtem,apám csak egy doboz gumit nyomott a kezembe és átadta teljes tudását a nagy ütközet előtt (behatolási szögek,nyalási technikák,tandra pózok stb) és teljesen rendben vagyok,nagykorú,érett ember vált belőlem.

2018. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én azért nem tanítom ilyenekre, majd ő rájön ha ott lesz az ideje, hogy mit kezdjen a barátja izéjával.
2018. jún. 9. 12:49
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet engedni, másfél hónap után még tényleg nem valószínű, hogy egyből megtörténik a dolog. Azért ilyen idős korban már azis nagy élmény, ha együtt fekszenek kelnek, nem amiatt akar ottaludni, hogy megtörténjen a dolog... Feltéve, hogy rendesnek tűnik a srác, gond nélkül megengedheted.
2018. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Ugyan már, ez annyira.. ha dugni akarnak, akkor dugni is fognak, és ehhez nem kell, hogy este legyen. Dugni reggel is lehet, és dugni nem csak ágyban lehet. Egy tizenhét éves, majdnem felnőtt lány, miért ne aludhatna ott a barátjánál?
2018. jún. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Most kövezzetek meg, de az én barátom már kevesebb, mint 2 hét után nálam aludt (mielőtt összejöttünk, előtte egy hónapig ismerkedtünk).

De ennek is meg volt az oka, az öcsém eltűnt és késő estig kerestük, és már nem ment aznap este több busza, az utcán meg nem aludhatott

2018. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem ne engedd ,még túl fiatal hozzá.


Emellett valószínűleg szex lenne belőle,ami ilyen korban tobb mint felháborító.

2018. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!