Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan és melyik pillanatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és melyik pillanatban csókoljam meg a lányt?

Figyelt kérdés
Találkozgatunk, sokat beszélünk. Mindig nevetünk meg viccelünk egymással, nincsenek érzelmes pillanatok. 3 órákat szoktunk együtt tölteni, aminek 99% - a nevetésből meg beszélgetésből áll. Ezért is nehéz kezdeményeznem. Tegyük fel hogy ülünk egy padon és beszélgetünk és be nem áll a szánk, nevetünk minden hülyeségen. És egy ilyen szituációban hogy térjek rá a csókra? Nem akarom elsietni, elrontan. Az is megtörténhet hogy ellök mert nem érez irántam barátságnál többet. Fogalmam sincs hogyan kezdeményezzek. Más ha egy depis lányról lenne szó és összebújunk a nehéz pillanatokban, akkor könnyebb rátérni a csókra. De ebből a lányból áramlik a humor és jókedv. A jó hangulat mindig megvan köztünk. Nem tudom hogyan térjek rá vele hirtelen az érzelmekre, lelkizésre. Ezért is nehezebb a dolgom egy ilyen lánnyal
2018. okt. 14. 20:23
 1/3 anonim válasza:

Szia!Azt ajánlom,hogy ha egy ilyen lányról van szó,hiába nem szégyenlős,olyan helyen kezdeményezz,ahol nem sokan/senki nem lát(nak).Az már jó jel,hogy ha úgymond "túl" barátságos veled.Valamikor,miután megnevettetted utána próbáld meg,vagy amikorjónak érzed. :)

Remélem azért tudtam segíteni! :)

2018. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hétvégén találkozunk és megpróbálom :)
2018. okt. 17. 18:09
 3/3 anonim válasza:
Írd le hogy mi volt, remélem jól megy majd :D
2018. okt. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!