Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik. Mikor csókoljam meg? Többi lent. (hosszú) :D

Figyelt kérdés

Na szóval..:D

Nemrég ideköltözött a falunkba egy lány,talán már 1 éve,és kiderült hogy egy suliban jártunk általánosban. Minden héten kedden találkoztam vele,csak ekkor találkoztunk,mivel mindig korán jár suliba,én csak keddenként jártam azzal a busszal.Akkoriban még volt barátja,ami bántott is megmondom őszintén :D

Májustól nem jártam suliba,majd 2-3 héttel később megkeresett,hogy augusztusban nem e tudnék vigyázni a kutyájára,mivel mennek majd nyaralni erdélybe,és ő rám gondolt.Meg is lepődtem hogy miért rám gondolt, stb,de aztán elfogadtam. (Ekkor már egyedülálló volt) :D

Na aztán elkezdtünk neten többet beszélgetni, majd megkérdeztem tőle hogy nincs e kedve találkozni majd,amikor sikeresen leérettségizik.Na ez meg is történt,étterembe mentünk, majd dunapartra mentünk sétálni egyet majd leültünk padra és beszélgettünk. A végén elmondtam neki hogy érzek iránta (utólag belegondolva lehet rosszul tettem),na mind1, és mondta hogy nincs elzárkózva a dologtól,de nem szeretné elsietni,mivel az előző kapcsolataiban is ez volt a baj.

Pár nappal később elhívtam fagyizni is,ott is jót beszélgettünk, majd az elköszönésnél volt arcra puszi is már.

Holnap akarom elhinni megint sétálni,és ott talán már a csók. Csak azt nem tudom, hogy harmadik talinál már próbálkozzak a csókkal, vagy még mindig korai lenne?

Mert amúgy nagyon aranyos lányról van szó, majdnem mindennap beszélünk, ha unatkozik rám ír,meg pl. olyan szöveget is lenyomott már,hogy küldött a kajájáról egy képet, és írta hogy ha -féleségük veszem,akkor ilyenekkel fog kényeztetni stb.És nem értem most bejövök e neki vagy nem? :D

Amikor suliban volt,képeket küldözgetett magáról, amikor beszélünk személyesen sokat mosolyog,érdeklődik irántam.

Csak ezzel a "nem akarom elsietni dologgal" van bajom,hogy mikor csókoljam meg?Mikor lépjek?

Holnap megpróbáljam ha sétálunk majd egyet este?


És bocsi a hosszú fogalmazásért, de ha leírom az egész történetet úgy talán érthetőbb :D


Előre is köszönöm a jó tanácsokat!


2018. jún. 23. 12:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És bocsi az 1-2 elírásért,a telefon automatikusan kijavított :D
2018. jún. 23. 12:12
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez így már ízi. Mérd fel a körülményeket a csókra, és ha úgy adja a helyzet, csapassad neki.
2018. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2018. jún. 23. 12:24
 4/12 anonim válasza:
én mikor találkozunk már akkor megtenném,lehet meglepődne de szerintem az esetedbe örülne neki,
2018. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki, csak nem akar könnyen kaphatónak tűnni. Nehéz azt meglátni, hogy mikor akarja, hogy megcsókold, ha valami jelet ad, akkor csókold meg, ha nem akkor várnék kicsit. Bár tudom, hogy a fiúk nem nagyon veszik észre a jeleket.
2018. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát igen :D

Majd próbálok figyelni :)

Köszönöm a válaszokat!

2018. jún. 23. 12:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Tuti tetszel neki!!! Viszont tényleg lehet hogy nem akarja elsietni a rossz tapasztalatok miatt, de ha látja hogy jól bánsz vele akkor biztos összejön veled, csak idő és türelem kérdése.:)

A csókkal kapcsolatba pedig az nagyon fontos, hogy mivel nem akarja elsietni, így te se kapkodj vele. Megpróbálhatod megcsókolni, de előtte nézz hosszan a szemébe és lassan közeledj hozzá, hogy lásd a reakcióját. Ha elhúzódik akkor még várj... de ha ő is elkezd hozzád közelebb hajolni akkor szabad a csók.:D

2018. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a jó tanácsot :)

Sokat segítettél!

2018. jún. 23. 13:38
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

,,Fagyizni"? Mmm...értem...

Amúgy elmehetnél könyvírónak. Ha ennyit bírsz írni. Akkot lesz egy csomó pénzed, és akkor már sok csajnak fogsz tetszeni. Meg neki is... Amúgy este a Duna parton vigyázz a csövikkel, meg a magyar krakkennel. Meg azt is hallottam hogy a Mátrai Gollam mát lemerészkedik a mátrából.

De amúgy nyelvezz.

2018. jún. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb könyvírónak nem valami sok a bevétele, sokuknak van anyagi gondjuk. Szóval azt hanyagolnám :D
2018. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!