Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nincs szükségem egy kapcsolatr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szükségem egy kapcsolatra? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egy 18 éves lány vagyok, még soha nem volt igazi kapcsolatom.

Jópár fiú jelentkező akadt már, azonban nem éreztem irántuk semmit, így elutasítottam őket.

4-5 hónapja egy fiúval majdnem összejöttem (2 hónap ismeretség után(elsőre iránta sem éreztem semmit)) azonban ez mégsem történt meg (az okokat nem részletezném)

Most újra van az életemben egy fiú akivel alakul valami.

Szoktunk találkozni, jól érzem magam vele.

Azonban itt kezdődnek a problémák. Nála is ugyan azt érzem mint az előző "fiumnál" = egyszer úgyerzem "kell nekem" ,máskor pedig inkább egyedül lennék.

Szörnyű ez a tulajdonságom. Én sem tudom eldönteni, mit is akarok. Néha mar ugy erzem, esetleg nem is igénylem a kapcsolatot.

Viszont gondoltam arra is, hogy ez csak az "új helyzettől " van. Megijedek az "új dolgoktól" ezért választanám inkább a biztos pontot, az elutasítást.

Illetve úgy gondolom nálam tobb ido kell egy szerelem kialakulására, több tényezők is szerepet játszanak

Nem tudom hogy mi tevő legyek....

Vajon nem is kell nekem a fiú, vagy csak az új helyezettől ijednék meg? Ti mit gondoltok?



2018. okt. 16. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nekem fogalmam sincs 😂

Igyál egyett aztán aludjál

2018. okt. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
honnan tudná más ember? ezt magadnak kell elintézni
2018. okt. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg dolog lehet. Nem állsz még készen egy kapcsolatra, félsz az új dolgoktól, kevés az önbizalmad, félsz elkötelezni magad, egyszerűen még nem találtad meg a megfelelő pasit, és még sok más. Egyébként sok tininél tök normálisak ezek az érzések, félelmek. Te egy későn erő típus vagy, aki igazán csak nem rég jött rá, hogy másik nem is van a világon és nagyon jó velük lenni, de rágörcsölsz az egészre. Ezek után jönnek a félelmek, filózások, kombinálások, majd menekülés abba, hogy inkább nem kell a pasi. Lenne 1-2 fura "szakmai" kérdésem: Apukáddal milyen a viszonyod? Elváltak a szüleid?
2018. okt. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te se tudod mit akarsz,az a bajod
2018. okt. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont.
2018. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bálint6969 válasza:
nézd,külső nyomásra nem érdemes összejönni senkivel,ha úgy érzed nem kell neked kapcsolat,akkor ne legyél kapcsolatban,szerintem ezzel semmi gond :)
2018. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!