Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Képtelen vagyok normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! 17 éves lány vagyok, és egyszerűen nem érzem jól magam egy párkapcsolatban sem... nem vagyok sem meleg, sem aszexuális, ez biztos.

Már többször is volt rá példa, hogy tetszett valaki, legutóbb két hónapja, amikor volt egy rövidebb kapcsolatom, de egyszerűen nem éreztem jól magam benne, kényszeres volt, pedig a fiú nagyon rendben volt, és tetszett is előtte...

Mi a baj velem? Nem szándékosan csinálom, és nem akarok játszani senki érzéseivel sem így, hogy nekem csak addig kell a másik, amíg össze nem jövünk, de azt hiszem, ez a helyzet...

Borzalmasan érzem magam, mert annyira vágyom egy normális kapcsolatra, de egyszerűen képtelen vagyok rá. Létezik, hogy ennyire rossz ember vagyok, hogy nem tudok jó párkapcsolatot fenntartani? Vagy csak nem találtam meg még a megfelelő embert?

Valakinek hasonló?


2018. jan. 27. 17:04
 1/4 anonim válasza:
100%
Velem is sokszor volt ilyen, hogy összejöttem valakivel, aztán nem éreztem jól magam az illetővel, ezért azt mondtam, hogy legyen inkább vége. Ne erőltesd bele magad semmilyen kapcsolatba! Ezzel csak magadnak ártasz. Szó sincs arról, hogy rossz ember vagy. Pontosan arról van szó, hogy még nem találtad meg a megfelelő embert.
2018. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Leírom neked az én történetem, hátha nyersz belőle valami információt.


Ugyanez voltam, csak fiúban. Annyiszor szerettem volna szerelmes lenni, kapcsolatban lenni egy lánnyal, de ahányszor sikerült nem éreztem jól magam egy idő után, a vége az lett, ugyan nagyon bántam mindig, de szakítottam.

Tetszettek a lányok, valamelyikbe szerelmes is voltam (szám szerint kettőbe igazán), de valami mégsem működött benne.


A lényege itt jön az én sztorimnak, én is azt hittem én valami elfajzott korcs vagyok, egyedül fogok meghalni, mert nekem senki nem jó és kapcsolatban nem érzem jól magam.


Aztán az egyetemen jött egy lány. Varázslatos volt. Végre éreztem, hogy akarom. Végre éreztem, hogy én ezt nem akarom megszakítani ezt a kapcsolatot. Először nem akart tőlem semmit, de nem hagytam annyiba, ötödik találkozó felkérésemre jött el csak. Szerencsére viszonozta az érzéseim későbbiekben és nála csodálatosabb nővel én még nem találkoztam, a másik én ebben az univerzumban. Tökéletesen kiegészítjük egymást. Ha hiszed, ha nem, ő is ugyanez volt, nem volt jó senki igazán, szomorú volt, ha nem volt kapcsolatban, de még szomorúbb volt a kapcsolatban, mert nem érezte jól magát senkivel, hiába tetszett a srác vagy épp szerelmes volt. Nem tudom, ha akkor feladom, hogyan alakult volna ez a kapcsolat.


A megfelelő emberre vársz titkon szerintem te is, vele nem fogod ezt az ürességet érezni, ha mondhatjuk ezt. :)

2018. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán túlságosan erőlteted.
2018. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne ugorj bele a kapcsolatokba olyan gyorsan.


Udvartoltass magadnak. Hagyd, hogy 1-2 hónapot udvaroljon a fiú vagy férfi, mielőtt bármi komoly lenne köztetek.

Így kiszűrheted a nem megfelelő partnert és a pofára eséseket. Legalább is többet mintha elkapkodnád.

2018. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!