Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rendben van ez így? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van ez így? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Egy hete és 2 napja jöttünk össze az egyik legjobb barátommal. Az a baj hogy nem egy suliba járunk ráadásul tizenpár km-re lakik. Az van hogy nem talizunk mert nagyon elfoglalt meg mindig fáradt. Amikor irogatunk többször csak úgy eltűnik, nem válaszol vagy lelép játszani. Nem igazán tudok ezzel kibékülni, szerintem egy fiúnak az a dolga hogy éreztesse a lánnyal hogy szereti, fontos számára és törődik vele. Nekem legalább is erre lenne szükségem. Még az elején vagyunk, remélem a későbbiekben máshogy áll majd a dolgokhoz, mert nekem ez így tényleg nem tetszik. De persze nem akarom őt megbántani meg szeretem is. Szerintetek? Ti hogy cselekednétek a helyemben?😕

2018. okt. 20. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy tizenéves fiúnak (nem mondom, hogy a lányoknak nem) elég sok dolga van. Légy türelmes. Legalább heti egyszer kéne azért személyesen is találkozni. Ha ez nem megy szerintem vesszük véget neki.
2018. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd megszokja! Még neki is meg kell szokni, hogy van neki valaki akivel foglalkoznia kell! Légy vele türelmes(persze ne a végsőkig) de most úgymond "kiszakadt" ez eddigi létből és nem tudja, hogy ezzel téged megbánt, szerintem ha elmondod neki, hogy ez téged zavar akkor meg tudjátok oldani majd! Sok sikert! :)
2018. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Azt hiszem, igazatok van. Várok és ha végre találkozunk, akkor megpróbálom ezt felvetni. Még egyszer köszönöm!☺
2018. okt. 21. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!