Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van mostanában ennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mostanában ennyi "friendzone"?

Figyelt kérdés

Ahogy elnézem a kérdéseket a fele majdnem ez... Miért csinálják ezt a lányok?


ui: Én is egy ilyen áldozata lettem



2018. okt. 23. 20:23
 1/7 anonim válasza:
100%
Mert valoszinuleg nem ereznek erzelmi kotodest hozzatok? Talan? De csak talan.
2018. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Az ilyen lanyokat kuldom a melegebb eghajlatra
2018. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mert valaki nevet adott ennek a helyzetnek. azóta hirtelen mindenki frendzónban van. leginkább azok a fiúk, akik annyira bele vannak esve a csajba, hogy simán hagyják magukat, hogy a csaj kihasználja őket. ebben az esetben a csaj viselkedése elítélendő. de ha a lány simán nem akar többet barátságnál, akkor ez van. a lány nem tesz semmi rosszat, a srác salty lesz és elkezd fröcsögni, hogy "mert minden lány frendzónol". sajnos a két esetet gyakran egybemossák.
2018. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert most lett neve a szituációnak.


Ebben pedig a fiúk a hibásak, vagy nem hibásak, azért mondom ezt így, mert vagy nem tekint rájuk a csaj potenciális partnerként, vagy lehetséges, hogy túl pussy-k voltak bevallani, és ahelyett, hogy minél előbb lekapta volna a fiú a csaj, csak kísérgette és ölelgette, pont mint egy BARÁT.


17/F

2018. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert érzelmileg kötődnek, de nem olyan mértékben, vonzódást meg nem éreznek, vagy nem olyan mértékben. Szerintem a friendzone is jobb a semminél.
2018. okt. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Azért kedves kérdező mert az ilyen helyzetbe került fiuk többsége nem mer lépni .Nekem van pár srác akivel így voltam de tudtam hogy tetszek neki és nem csak mit barát viszint nekem nem kell egy olyan srác aki ezt nem meri bevallni hogy szeret.
2018. okt. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Annyira értetlenek egyes fiúk...

Kedvelek valakit, jó vele időt tölteni, de nem vonzódok hozzá. Érted? Hiányzik az a bizonyos PLUSZ. Ha nincs meg a "kémia", a vonzódás, akkor pontosan ugyanolyan érzés az illetővel lenni, mintha egy jó barátnő lenne. A legjobb barátnőmet meg eszembe se jutna megcsókolni, mint ahogy te se akarnád megcsókolni egy haverodat. Attól, hogy kedvelek valakit, még nem fog tetszeni, nem fogok vonzódni hozzá, nem leszek szerelmes bele. És mielőtt arra asszociálnál, NEM azért, mert az illető ronda. Egyszerűen nem vonzódok hozzá. Ennyi.


Egyébként a fiúk is ugyanúgy a legnagyobb lelki nyugalommal pakolják friendzoneba a lányokat, csak a lányok nem rinyálnak emiatt, mert képesek felfogni a különbséget barátság és szerelem között.

2018. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!