Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti emlékeztek meg az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti emlékeztek meg az első baratnotokre/szerelmetekre?

Figyelt kérdés

Akivel úgy komolyabban együtt voltatok: első lány az életetekben, első szex ilyenek..

Emlékeztek még mit szeret és mit nem?

Közös emlékek egy adott szituációrol?

Vagy ez csak a lányokban marad meg ennyire?



2018. okt. 23. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megmaradt :D elso szerelmem megcsalt egy Mate nevu sraccal (engem is igy hivnak) 3 honapra ra szakitasunk utan tudtam meg egy bnojetol.
2018. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az igen... Sajnálom, hogy elrontotta az első szerelmedet..

De viszont én azt mondom nem kár érte😂

2018. okt. 23. 22:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Első barátnőmre igen, nagyjából arra is, hogy mit szeretett.


De az első nagy szerelmemről mindenre emlékszek, pl nem szerette a gombát, küzdő sportra is járt, kedvenc színe a fekete, kedvenc kaja a pizza, fázós, hosszan szeretett zuhanyozni tűz forró vízbe stb, stb...

2018. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2018. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat örülök hogy bennetek is úgy megmarad mint bennünk lányokban :D
2018. okt. 23. 22:55
 6/11 anonim ***** válasza:

#5

Azért mi is emberből vagyunk. :)

Ha valaki fontos számunkra akkor arról maradnak meg emlémek és információk. Egy haverom összejött azzal a lánnyal akinek én is udvaroltam egy időbe, de inkább mi csak barátok maradtunk. De barátomat rengeteg hasznos infóval eltudtam látni a lányról. Olyan jó érzés volt, hogy a tudás amit egy kapcsolat alatt megszerez az ember a másikról végre nem vész kárba. Tudtam segíteni a barátomnak, hogy milyen csokit vegyen, mi a kedvenc színe, minek örülni és még rengeteg apróság. Mikor szakításra kerül a sor, rengeteg mindent tud álltalában az ember a másikról, de ezt a tudást soha nem fogja tudni felhasználni.

2018. okt. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze. A szívemben mindig lesz neki hely, ahogy emlékeimben is.
2018. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Olyan jó az ilyen kommenteket olvasni :) köszi szépen a válaszokat
2018. okt. 24. 22:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem örökre meg marad bár csak 3 hónapja szakítottunk
2018. okt. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 drone92 válasza:
100%
Az első igaz szerelmem maradt meg bennem, 4 évig voltunk együtt, minden annyira tökéletesen ment.. Aztán ahogy idősödtünk, megváltoztak a dolgok, ő olyanná vált akivé senki sem gondolta volna hogy válik. A kedves, aranyos, segítőkész, intelligens leányzót is elkapta a Face-Insta meg a r**ancláz.. Az, hogy szakítottunk, részben nekem is köszönhető, de azt az ő viselkedése váltotta ki, csúnya szavakat mondtam neki. Az első hét egyedül maga volt a pokol, alkoholizálni kezdtem, de hamar beláttam, jópár vécét ölelős, hányásos éjszaka után, hogy ez így nem mehet tovább. Összeszedtem magam és eldöntöttem, ha már egyedül maradtam, több időm lesz foglalkozni magammal. Miközben ő hirtelen új barátra tett szert és azt hitte tönkretehet azzal hogy előttem enyelegnek. Még munkahelyet is váltottam a változás végett. Rá pár hónapra összeismerkedtem egy koromnak, és beállítottságomnak is megfelelő igazi nővel, akivel azóta is együtt vagyok, boldog életet élek. A tanulságot levontam az egészből, és ha szingli volnék, akkor se kéne vissza az exem, ha visszafogadnám és mellé én lehetnék az atyaúristen, bármennyire is szerettem, és támogattam anno. Kösz inkább, papnak állnék. Ne haragudjatok ezért a kis ifjúsági regényért de ki kellett adnom magamból, és tudom hogy nem vagyok egyedül ezzel.
2018. nov. 11. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!