Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Engedjek a csajnak vagy sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjek a csajnak vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet hogy egy olyan problémába ütköztem amit már egyedűl nem tudok megoldani ezért kérnék objektív véleményeket.

A sulimban vagy egy lány aki egyel alattam jár, (most vagyok 11.es) es már régebben is bejött de nem beszéltünk egyszer sem. Aztán valahogy nyár vége fele egymásra találtunk és kavartunk ahogy ezt mondani szokás. Találkozgattunk, smároltunk ilyesmi. Aztán valamiért elhidegűlt a kapcsolatunk és a lány be is nyögte hogy ezt neki így nincs kedve folytatni. Az nagyon szarul esett akkor. Aztán egy hétre rá, írt hogy nagyon sajálja és hogy elrontotta remélni meg tudok bocsájtani. Itt simán engedtem neki. aztán megint jött pár hét együtt lét, és utánna kiderült hogy mellettem kavart egy másik sráccal és utánna megint dobott. Ez még rosszabbul esett. Ezek után beszéltem olyan emberekkel akik ismerik és azt mondták, hogy mindenkivel ezt csinálja pár hét után megunja az embereket, örüljek hogy nem lett semmi komolyabb. Én ezeket elfogadtam.

Azóta eltelt egy hónap hogy nem beszéltünk, én le is tudtam zárni teljesen. Mármint azt hittem. Mert most megint el kezedett írogatni és találkozni akar, hogy elmondja hogy tényleg nagyon sajnálja és hogy most ha én is engedném teljesen más lenne és meg akar változni stb. beszéltem a legjobb barátnőjével és ő is azt mondta hogy ezt most komolyan gondolja. Igazából testileg eléggé bejön még mindig ezért én is el tudnék képzelni valami folytatást de a büszkeségemet féltem. Hogy az milyen lenne hogy folyton visszakönyörgi magát és felültet.

Mit tegyek?



2018. okt. 24. 07:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele. Udvariasan utasítsd el, aztán ennyi. Hidd el nem változott meg. Csak összetörne egy idő után az a lány.
2018. okt. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki százszor megbocsátja ugyanazt, az százegyedjére is beleszalad.
2018. okt. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Utasítsd el. Legyél magabiztos, de kedves, és udvarias. Ez egyrészt felpiszkálja majd az önbecsülését, és mégjobban akar majd, másrészt odalesz attól hogy milyen férfiasan kezelted a szitut. Ha jól taktikázol, egy hét múlva már a bugyiját cibálod le.
2018. okt. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki ezt a mocskos rib...ot!!!
2018. okt. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Lazy Lover ***** válasza:
100%
hagyd a francba ezt a kis ribit
2018. okt. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4%
A válaszadóknak nem kellene minősíteni egyetlen ismeretlen lányt sem egy ember leírása alapján, mert a fiúk, ha ugyanezt csinálják,ők is kiérdemelnék ugyanezeket a jelzőket. Nem tudhatjátok, milyen
2018. okt. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Nem fejeztem be, csak a gépem így döntött. A lényeg, egy ilyen lány megértése és a helyzet kezelése még meghaladja a képességeidet, túl fiatal vagy ehhez. Hallgass a szívedre, legbelül tudod mit kell tenned. Tanulj a történtekből.
2018. okt. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Dugd meg és dobd ki :D

Egálban lesztek. ;D


Nem egyébként nem éri meg vele foglalkozni ha eddig ezt csinálta mert aki egyszer megcsinálja később is megfogja.

Írtad kavart közbe más sráccal is. Akkor mit vársz?

Küld el a .....ba. nem érdemel meg, és ne hagyd hogy manipuláljon.

2018. okt. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire ostoba csak nem lehetsz.
2018. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm srácok a válaszokat. Igazából csak azért vacilláltam mert kinézetre bejön nagyon, de amit művelt disznóság volt.

Mindenképpen elutasítom, de megpróbálom úgy ahogy a kedves 3-as válaszoló javasolta. Ezzel kapcsolatban olyan kérdésem lenne hogy tudnátok olyan dumákat, mondat fordulatokat mondani ami azt váltaná ki belöle hogy mégjobban akarjon? Vagy lehet hogy már sima határozott visszautasításra is így kezdene el viselkedni?

Köszi tényleg mindenkinek a válszokat.

2018. okt. 24. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!