Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Borzalmasan beleszerettem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HEyoalf kérdése:

Borzalmasan beleszerettem egy lányba, rengeteget beszéltünk, azthittem hogy össze jönnénk de visszautasított. Megérné megpróbálni mégegyszer?

Figyelt kérdés
Már 1 hónapja kb minden nap folyamatosan beszélgetek egy lánnyal, sajnos inkább messengeren viszont élőben is találkoztam már vele 1-2x de olyankor barátnői is ott voltak. Elmondtam neki nemrég hogy beleszerettem viszont aztmondta hogy csak barátként tekint rám. Ha megpróbálom még1x akkor nagyon nyomulósnak gondolna? Érdekelne a véleményetek!

2018. okt. 25. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
valamiért rossz élménye volt amikor találkoztatok vagy nem tudom... Hát beszélj vele hogy szeretnél kettesben találkozni és akkor Vidd el mekibe vagy moziba vagy sétálnj és beszéljetek.. Az hogy vissza utasított nem biztos hogy nem lehet csak fél az érzéseitől de azért ha találkoztok figyeld milyen jeleket küld feléd. Az is lehet hogy túl váratlanul érte ez a bejelentés és kicsit megijedt és ezért utasított vissza( én is így szoktam) 18/L
2018. okt. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mikor elmondtam neki,aztmondta hogy már gondolta hisz csak vele tartom így a kapcsolatot a lányok kozul, szvl fogalmam sincs h miert nem jott ossze.
2018. okt. 26. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!