Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akibe iszonyatosa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VASSZAKÁLL kérdése:

Van egy lány akibe iszonyatosan beleszerettem de visszautasított mit tegyek?

Figyelt kérdés
Meg telen bevallottam neki, hogy szeretem elejen ugy ment hogy egesz jol viselte nem is volt baj csak most a nyarin mondta szepen hogy o csak baratkent tekint ram. Nagyon szomoru es banatos vagyok
2016. júl. 30. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogadd el. Mindenki életében van ilyen, majd az idő begyógyítja.
2016. júl. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Hasonló cipőben járok 1 éve és 4hónapja

Nagyon rossz érzés és még mindig egy űr van a mellkasomban volt idő amikor küzdöttem érte , de már elfáradtam lélekben és ez nem jó így mert csak barát akar lenni, és ezt el kell fogadni mert el fogom veszíteni azt akit a legjobban szeretek.

2016. júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a kommenteket
2016. júl. 30. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Legy ferfi es fogadd el.

Ha méltósággal viseled akkor talán ez meg imponálhat is neki.

Ha nyuszitesz es nyafogsz neki akkor örökre leírod magad nála.

2016. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Durkógyerek válasza:
De lehet látni, hogy rendes lány... Nem röhögött ki, nem pletykáltak szét, és a nyáron is, írásod alapján kedvesen értette meg veled, hogy nem lehet.... Ez jó dolog tőle, és amit már írtak, ha férfiasan viseled, meg lehet is esélyed..
2019. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!