Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sejtsek emögött többet, mint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sejtsek emögött többet, mint egyszerű versengés?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jó fiú barátom lány létemre, akivel mindketten versenyeztünk általános suliban, meg mindig padtársam volt, sokat beszélgettünk, legtöbbször ez volt a téma meg amúgy még sok minden más. Akkor is mindig erdekelte, hogy nekem milyen helyezéseim vannak. Nyomozgatott utána,például tudta, melyik képeken vagyok rajta Középsuliban különböző osztályba kerültünk, de ott is a szaktanáromnak mondogatta az eddigi eredményeimet meg ilyeneket hogy a nyakát tenné rá, hogy én győzök. :D Ezeket úgy, hogy ő nem vett részt az adott versenyen, mert nem egy tárgyból mentünk. A tanárom(mert ugyanaz a tanárunk) meg is jegyezte nekem, hogy mindig kérdezősködik meg beszél rólam órán. Sajnos közben összevesztünk, és ilyeneket hallok vissza, hogy azt mondja a srác, hogy ami nekem van az nem tehetség, magolással elérhető, de ennek ellenére ugyanúgy rohan a tanárhoz, hogy hanyadik lettem meg nyomozgat osztálytársaktól. Akkor most mi van?

17/L


2018. okt. 26. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami nem oké a srác fejében.... Ha amúgy normális életet él, sok barátja van, ki tudja fejezni magát akkor valószínű te váltod ki ezt a viselkedést és tényleg több van mögötte, mint versengés.
2018. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!