Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti randin mondtátok el barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randin mondtátok el barátnőtöknek, hogy tetszik vagy csak egy egyszerű "találkozás/összefutás" alkalmával?

Figyelt kérdés
2017. nov. 26. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha randizik valakivel akkor tetszik nem? :D mit kell ezen elmondani?
2017. nov. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Több sebből vérzik a mondatod.


Ha a barátnőm, akkor nyilván tudja, hogy tetszik, és valószínűleg jóval korában tudtára adtam szóval, vagy mondjuk azzal, hogy megcsókolom.


Mitől randi a randi? Ezt tegyük tisztába. Ha elhívsz egy csajt kávézni, akivel azért jó viszonyban vagy az nem randi? Csak akkor az, ha annak nevezed?


20F

2017. nov. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen bocsi kicsit félreérthetően írtam. Úgy értettem, hogy még mielőtt a barátnőtök lett akkor, mikor mondtátok el neki konkrétan, hogy szeretitek őt (igen ha randira hívtátok őt akkor nyilván tudja, csak arra értem, hogy konkrétan kimondva mikor mondtátok, hogy "szeretlek")
2017. nov. 26. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:

A "szeretlek" és a tetszel más. A szeretlekkel ráérsz akkor, ha tényleg úgy érzed már, és talán a másik is.


Ha megcsókolod azzal mindent elmondasz. Én a barátnőmnek sosem mondtam, hogy tetszel, sőt még konkrétan randizni sem voltunk.


Találkozgattunk mint "barátok", aztán amikor láttam rajta, hogy tetszem neki és volt 1 megfelelő pillanat megcsókoltam, és elkezdtünk csókolózni. Úgy is köszönt el. Legközelebbi talin már úgy is köszöntünk egymásnak, és akkor tisztáztuk, hogy mik a terveink, és összejöttünk.


20F

2017. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!