Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lanyba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lanyba de elerhetetlen szamomra mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 27. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne pár részlet is ;)
2018. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk így ezzel.
2018. okt. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Lolobrigidába voltam szerelemes .Soha nem jött össze. Meg a Claudia Cardinale sem.
2018. okt. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bazita válasza:
Szeress ki abból az eszményből, hogy valaki/valami elérhetetlen után vágyakozol.
2018. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért elérhetetlen számodra? Ilyen kurta információ alapján mit vársz tőlünk megoldásként? Első gondolatom az, hogy keress elérhetőt, de tudom, hogy te ezzel nem vagy kisegítve.

Jár valakivel? Akkor felejtsd el!

Gazdag a családja, te pedig szegényebb sorsban nevelkedtél? Próbálkozz nála, hátha elfogad...

2018. okt. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Keress masik leanyzot ;)
2018. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 -Jani- válasza:
Ki ne esett volna át hasonlón... Felejtsd el még ha nem is lesz könnyű... Persze mindezt csak azután, hogy ha valóban biztos hogy számodra az adott hölgy nem "elérhető".
2018. okt. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Demény József ***** válasza:
Ha elérhetetlen számodra...akkor se közeli kapcsolat...se randi se semmi...na jó...de akkor mitől is vagy belé szerelmes? Fogalmazzunk úgy...nagyon tetszik,jó lenne vele...meg egyéb vágyódások..de a szerelem (hacsak nem plátói)azért messze nem ez!!!! Ha érezheted...látod a vágyat a szemében...és érzed az illatát..ölelheted...és ez mindkettőtöknek élmény...na akkor jöhet ez az érzés..a SZERELEM !!!!!!RÁADÁSUL TE GONDOLOD ÚGY...HOGY ELÉRHETETLEN? Vágj csak bele..és legyen akkora önbizalmad...mint ide Lacháza :-)És ha nem sikerül....sebaj...nem tudja mit vaszített :-)
2018. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Keito válasza:

"Ne mondj le semmiről: mert ki amiről lemondott, abban elszáradt.

De kívánságaid rabja se legyél.

Visszafojtott szenvedélyekkel vánszorogni éppoly keserves, mint szabadjára eresztett szenvedélyek közt morzsolódni."

2018. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!