Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Pár hete kavartam egy sráccal....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete kavartam egy sráccal. Azóta nem beszéltünk, csak köszönés szintjén. Szerintetek rá merjek írni? Vagy ha ő nem írt akkor engedjem el?

Figyelt kérdés

2018. okt. 28. 18:11
 1/4 anonim válasza:
70%

Hát... pár hét hosszú idő...de kicsit részletesebben is leírhatnád a szitut.

Ismerted-e eddig is, vagy csak akkor ismerted meg, mikor összejöttetek?

Hogyan váltatok el?

Volt-e számcsere? Stb...

2018. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy suliba járunk, eggyel alattam jár. Nem volt semmi előtte, még köszönés sem. Eléggé "osszemelegedtunk" a buliban ha lehet ezt mondani. Bejeloltuk egymást facen, de több nem történt.

Azóta ha a elmegyünk egymás mellett kicsit mindketten kínosnak érezzük, köszönünk és ennyi.

2018. okt. 28. 18:41
 3/4 anonim válasza:
Minek ráírni, ha beszélni is tudsz vele? Egyébként a helyedben én hagynám, mert ha egy fiút érdekel egy lány, akkor annak keresi a társaságát, az alkalmat, várja, mikor találkozhatnak... Velem is volt már, hogy kavartunk egy fiúval, de utána nem is foglalkozott velem. Neki csak az a pillanat volt a lényeg. Ha nem beszélt veled az a fiú sem azóta, hány lánnyal játszhatta el még ugyanezt? Szerintem nem akar tőled semmi komolyat, de ha mégis, akkor meg puhap*csű.
2018. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Ezt a kérdést már feltetted egyszer.

2. Ráírhatsz, de magadból csinálnál hülyét, mert nem érdekled!

3. Csak a buli ereéig voltál számára érdekes, már tojik rád, és kínos számára a helyzet. Fogadd el és lépj már tovább!

2018. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!