Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy meleg fiút hogy kell...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg fiút hogy kell meghódítani mint egy fiút vagy mint egy lányt?

Figyelt kérdés

Hogyan közeledjek egy meleg fiúhoz? mint egy sima fiúhoz vagy mint egy lányhoz?


17L


(ha valaki megkérdezné miért akarok hozzá közeledni-na vajon miért. hátha sikerül ágyba vinni. a siker esélye csekély de ki tudja. hátha egy orálba benne lenne én már annak is örülnék)


2018. okt. 29. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Te megbolondultál. Egyenesen és vissza is. Hogy gondolhatod ezt 17 évesen? A meleg fiúk épp kerülik a lányokat ezt nem tudtad?🙂 20 éves fiú létemre tudom ez mi mert én meg szeretkezős bújós srác vagyok , van fiú haverom akivel ölelgetni szoktuk egymást. Barátnőm nincs ez igazság csak voltak. 😅😅 de nem vagyok meleg . Nem öltözök úgy stb.
2018. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
93%

Sehogy. Aki meleg, az NEM szexel lányokkal.

Aki hetero, az meg nem szexel fiúkkal.

2018. okt. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szexuálisan undorodna tőled, kb mintha egy disznó akarna téged ágyba vinni (lànyt nem merek mondani, mert lehet abba benne is lennél).

Egy pipába se lenne benne, ha valóban meleg, mert számára undorító az ilyen.

2018. okt. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban meleg csinálhatsz te akármit akkor sem fog összejönni. Kb annyira vagy neki vonzó mint neked egy lány (mármint ha hetero vagy).
2018. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"lànyt nem merek mondani, mert lehet abba benne is lennél)."


Hogyne lennék. Sőt már benne is voltam nem 1x... de ez más téma.

2018. okt. 29. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálkozol egy biszex fiúval? Ő valaszeg nem nagyon ellenezné h rá cuppanj. De egy meleg fiúval biztos besülnél. Ám ez elég khm furcsa h ilyen vágyaid vannak
2018. nov. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, add fel. Én megpróbáltam, elhajtott a pi csába. De utána volt egy biszex pasim, szóval mindegy.
2018. nov. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!