Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek melegek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melegek?

Figyelt kérdés
Az egyik iskolai ünnepségen két fiú osztalytarsam úgy ült(a földön ültünk), hogy az egyikük a falnak dőlve terpeszben miközben a másik srác a lába között feküdt/ült és a falnak dőlő srác hasának támasztotta a fejét akinek a keze a fekvő srác hajában volt. Nagyon aranyosak voltak meg minden csak azért kérdezem, mert az egyik baratnőm hajt az egyik srácra és nem akarom, hogy koppanjon. Nekem kicsit fura volt, hogy az egész iskola előtt ilyen közel voltak egymáshoz, szerintem ez még lányoknál is érdekes lenne, pedig ott azért több van “megengedve”.

2018. jún. 30. 21:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy külföldön és 15/l, ők pedig szinten 15/f
2018. jún. 30. 21:47
 2/9 anonim válasza:

Máskor is volt erre utaló jel?

Bár nekem furának tűnik, de nem hinném, hogy erre az egy jelenetre kellene alapozni ezt a feltevést:)

2018. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ismerem őket nagyon, csak nekem olyan fura volt, hogy tök természetesen csináltál. Mármint az egyikük kiment amikor mondtak a nevet és amikor jött vissza akkor a másik már nyujtotta ki a lábat ő meg ült be oda és ugyanúgy hátradőlt és mintha semmi különös nem lett volna. Csak azért kérdem mert ennyire nyilvánosan meg sose lattam ilyet és elég jó a melegradarom is. Csak a barátnőmet próbálnám védeni
2018. jún. 30. 21:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát így nekem eléggé úgy tűnik, hogy vonzódnak egymáshoz. Szerintem jobb lesz a barátnődnek, hogyha megpróbál mást felcsípni, ne akarjon két egymást szerető fiú közé állni. Még ha srác biszex, akkor is elég gáz szituációk lehetnének.
2018. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is és a barátnőmnek is megmaradna egy ideig szerintem ha az első pasijáról kiderülne, hogy meleg/biszex.
2018. jún. 30. 22:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Figyelj ide, ebben a korban sokan még maguk se tudják. És pont akik kezdik érezni, azok szoktak görcsösen odafigyelni, hogy ne kerüljenek félreérthető szituációba.
2018. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ez mondjuk igaz utolsó, de mi van ha már ők elfogadtak es nem most kezdik érezni? Azt hiszem kicsit sokat foglalkozom a témával úgyhogy azt hiszem jegelem. Legyenek azok akik akarnak rajtam ne múljon.
2018. jún. 30. 23:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Jézusom, valamiért szörnyen Larry jutott eszembe a kérdést olvasva! :((((((
2018. júl. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz rá. Még mindig jobb és etikusabb is, mint megtippelgetni mások szexuális orientációját. És ha tényleg ez volt a szituáció és valóban melegek, nem hiszem, hogy nagyon bánnák a kérdést.


18F/meleg

2018. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!