Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bevalottam egy lánynak hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalottam egy lánynak hogy bejön nekem, valaki segítene (többi lent)?

Figyelt kérdés
Azt irtam a lánynak akivel amúgy jóba vagyunk meg beszelgetünk,hülyülünk néha meg stb hogy:"Azt szeretném mondani hogy azthiszem bejössz nekem,figyu nem akarom hogy neked ez kínos legyen meg kellemetlen,csak muszáj elmondjam mert nem tudom magamba tartani,majd meg kéne ezt valamikor beszéljük,nem akarom hogy most emiatt ne beszéljünk egymással a suliba meg hogy rossz szemmel nézz rám vagy valami,csak muszáj volt ezt elmondjam,köztünk maradhat ez a dolog?",erre azt válaszolta hogy nincs semmi baj rendben van ,bator vagyok hogy elmondtam neki,majd tisztazzuk,meg stb...semmi negatívum.Nem olyan tipus vagyok aki csak igy bevallja valakinek csak volt egy elozo esetem egy masik lannyal akivel aztan nagyon rosszul vegzodott,eleg sokat szenvedtem mert elrontottam teljesen,nem akarok ossze jonni ezzel a lannyal sem mert felek,de nem is ez a lenyeg,azert valottam be neki mert egyszer mar megjartam hogy nem valottam be csak sok ido mulva es rosszul jött ki az egesz aztan,mindjart kiugrik a szivem a helyéről,mit ajánlotok,ha holnap megbeszelem vele mit mondjak neki,vagy hogy csináljam,nem tudjátok elképzelni hogy hogy félek,valami tanácsra lenne szükségem.
2018. okt. 29. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem csinalod jol. Ha ez amolyan lecci lecci bevallas. Mintha a masik szamodra sokkal jobb lenne mint te. Egy lanynak nincs szuksege arra hogy ajnarozzak hogy imadjak. Hogy magasabb letformakent kezeljek. Sokkal inkabb ugy kene kezelned mint aki egyenerteku veled es nem szivesseget tesz ha randizni megy veled hanem kolcsonos jolerzes.
2018. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem randizni akarok vele,lehet hülyén hallatszik de csak el akartam neki mondani,mert egyszer elkövettem azt a hibát hogy egy másik lánynak nem szóltam elég hamar és aztán én jártam meg de nagyon,hónapokig romokban voltam,nem akarom hogy megint megtörténjen vele,most nem lehet,nagyon sokat kell tanuljak meg stb és nem vonhatja el a figyelmem most ilyesmi.
2018. okt. 29. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy bármit is szeretne a lány tőled, már valamilyen szinten elrontottad a dolgot, mert rosszul közölted vele, hogy bejön. Ez olyan "elnézést, hogy élek" megfogalmazás, és sajnos elég negatívumot érzek a lány válaszában a sorok között, de ne legyen igazam. Azt írod nem akarsz járni vele, pedig szerintem kiugranál a bőrödből, ha viszonozmá az érzelmeidet. Ha tényleg nem akarnál tőle semmit, akkor elég lett volna magadban rendezni a dolgokat, mert fura ez a "nagyon bejössz nekem, de nem akarok tőled semmit" duma. Bárhogy is, a barátságotok már nem lesz ugyanolyan, mint azelőtt, szóval a helyzet akkor lenne a legideálisabb, ha ő is úgy érezne, ahogy te.
2018. okt. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát volt egy előző esetem,nagyon szerettem a lányt és addig vártam,próbáltam magamban rendezni a helyzetet amég végül a saját szememmel láttam hogy lefeküdt a csaj valakivel,nem voltak az aztán következő hónapok valami kellemesek,abból tanultam és most minél hamarabb el mondtam neki hogy mi a tény hogy,igen lehet önzőnek tűnök de csak azért mondtam el neki mert saját magamat akartam ezzel nyugtatni,mert negnyugszok attól,ha az illető lány tudja hogy érzek iránta valamit,de összejönni vele meg félek nagyon sok dolog miatt.Ennyire gáz lennék?Egyszerűen nekem ilyen nehezen megy ez az egész kapcsolatosdi dolog,megmondtam ezután végül neki hogy felejtse el amiket mondtam neki,már én sem tudom hogy mit beszélek mev stb... és hát aztmondta hogy elfelejti nekem ezt a dolgot de nem szereti ha hülyé ek nézik és hülyét csinálnak belőle,szóval igen ezt úgy elrontottam,hogy már bánom hogy elmondtam neki,mostmár cs*szhetem még a normális baráti kapcsolatot is.Gondoltam bátraké a szerencse,hát nekem nem jött be.
2018. okt. 30. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!