Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudassam a sráccal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam a sráccal hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés

Szóval:

Van egy srác, egy osztályba járunk.

Nekem nagyon bejön meg minden, néha beszélünk is, van amikor Fb-n is beszélünk (igaz kb. 2 mondatotxd iskolai dolgokkal kapcsolatban..).

1. probléma: Mostanában csak tőmondatokban válaszol fb-n

(előtte többet/hosszabb mondatokat írt) most meg csak ilyesmiket ír vissza: " Jaa oké," "hát ja"

"ja értem" stb....

2. probléma: az osztályunkba jár egy másik lány akivel már 10 éve jóban van, és háát nem tudom hogy ebből lesz-e valami, mert tényleg nagyon jóban vannak.

Viszont: néha nekem úgy tűnt h a srác bír engem vagy nem tudom pl:

Amikor hülyéskedik a többi sráccal van amikor rámnéz, ha fb-n a házit kérem el tőle/stb és amikor írom neki h: "köszii" ezt írja: "nincs mit"

Meg hasonlók..


De lehet hogy csak én gondolom túl ... nem tudom.

Van valami ötletetek h hogyan sejtessem vele hogy bejön nekem?

És honnan tudom hogy tényleg bejövök neki?


2018. okt. 11. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Sejtes: pupilla tágulás. A lábfeje sokszor feléd áll, sokszor figyel téged, rád mosolyog... Ilyen alap dolgok.

Ténylegesen tudod ahhoz beszélgetni kell vele. Abból sokkal több mindent le tudsz szűrni, és arra már magadtol is rá fogsz jönni h mik azok a jelek...

2018. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És milyen témában kezdjek beszélgetni vele?

(ötletem sincs)

2018. okt. 11. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Minden második kérdés a pasizásról szól. Hát szálljatok már magatokba. Állandóan csak a pasizás. Hátam közepére nem kívánnék egy ilyen lányt.
2018. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#utolsó

hát az nem az én dolgom...

meg akkor írj ha segíteni akarsz..

(nem akarok kötöszködni)

2018. okt. 11. 20:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen,segíteni akarok. Abban,hogy a pasizás iszonyat taszító. Hagyjátok már,hogy mi lépjünk,az a vonzó,ha egy lányban van némi tartás.

A másik pedig...Minek? Az a fiú,aki akar tőled valamit, nem így válaszolgat,ahogy ő. Nem ilyen, ha egy fiú oda van a lányért. Nagyon nem.

2018. okt. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oké Bocsi.

Csak gondoltam tanácsot kérek, mert még ilyen nem volt, hogy a srác mintha utalgatna a dolgokra, de közben meg mondjuk így válaszol...

Szóval ezt nem értem h ezt mért csinálja.

De azért köszönöm a válaszokat.

2018. okt. 11. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt írja hogy nincs mit? És ez egy jel? What the fck is wrong with you?XDDD
2018. okt. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#utolsó

oké nem erre gondoltam konkrétan de inkább hagyjuk

2018. okt. 13. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!