Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogy tettszek-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy tettszek-e neki mik a jelei? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam jóba vagyunk ö fiú ên lány vagyok mostanába elkezdett egyretöbbször kérdezgetni amikor a barátokkal beszélgetek és általában mindig ezt kérdezi:

Miröl beszéltek csajos téma,szerelem? Ja és egyszer kétszer szóvá tette hogy ö valakibe szerelmes az osztályból. Mostanában meg egyre többször hozzám szól arra megy amerre én szerintem mêg halgatózik is. Most arra célozgat hogy én tettszek neki vagy csak barátkozik?



2018. okt. 29. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg keresi feléd az utat.

Ezt komolyan mondom, ahogy azt is, hogy a helyesírásod förtelmes!

(tettszek - tetszem, jóba - jóban, egyretöbbször - egyre többször, egyszer kétszer - egyszer-kétszer, halgatózik - hallgatózik, tettszek - tetszem). Ennyi hiba??? Csak nehogy azt mondd (igen, ebben az esetben két "d"-vel, kijelentő módban viszont csak egy "d"), tehát nehogy azt mondd, hogy automatikusan kijavítja a géped. Máskor olvasd el, javítsd ki és küldd el (jelen esetben a "küldd" ismét két "d"-vel!)

2018. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Új a telefonom és még meg kell szoknom a billentyűzetét a telefonnak. Köszönöm a válaszod. Elektronikus billentyűzeten nem tudok helyesen írni összezavar kézzel sokkal jobban írok.
2018. okt. 30. 09:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy csupán csak tetszel-e neki, vagy barátkozni akar, majd eldönti az idő (főleg, ha neked is imponál a fiú és a közeledés érdekében teszel is valamit feléje.
2018. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!