Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? (bővebben lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nekem nagyon tetszik, de én nem tudom eldönteni hogy viszonozza e a barátaim véleménye pedig nagyon elfogult tud lenni. Arra lennk kíváncsi (elsősorban személyesen fiúktól kérdezem) hogy milyen jele/jelei vannak, ha egy fiúnak tetszik egy lány?

2018. okt. 26. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokat van a közeledben, nézeget téged stb
2018. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mikor nekem tetszett egy fiú és akár személyesen vagy akár chaten azokat a jeleket láttam és a barátaim is, illetve ezen az oldalon itt levő emberek, akkor mehpróbáltam neki jelet küldeni, utalni rá vagy éppenséggel elmondani neki.

És a végén mindig kiderült, hogy valójában nem is tetszettem nekik, pesig rengeteget olvastam erről neten, mások véleményét kérdezgettem, aztán a végén mindig elhittem.

Nem mondom, hogy ez minden embernél így lesz, de valójában csak akkor tudod meg ha beszélsz vele az érzéseidről.

Igen, lehet fiúnak kell kezdeményezni, de ha egyszerűen nem fogja a jeleket akkor nem tudsz mit tenni.

Én nem akarom a kedved elvenni, se senkiét, csak nem szeretném ha mások is beleesnének ebbe a hibába...

Először küldj jeleket a fiúnak, ha veszi és érdekled akkor ahogy alakul...

Ha pedig nem veszi vagy havernak tart vagy pedig csak nem tudja hogy van nála esélyed, akkor mindenképp érdemes beszélni vele erről.

2018. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!