Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még nyáron az egyik barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nyáron az egyik barátom által megismertem egy fiút, akivel az esti buston találkoztam kb 3×. Kétszer "beszéltünk" is, de most mit csináljak? 👇

Figyelt kérdés

Bár inkább a közös barátunk miatt beszéltünk, de úgy tűnt, hogy érdeklődik irántam, érdekelte a véleményem, megérintette a lábam (megjegyezte, hogy milyen csöndes vagyok és a kezét végighúzta nagyon lassan a lábamon). Utánna bejelöltem, 1 beszélgetésünk volt akkor, megkérdezte, hogy mizu és lett belőle egy sablonos beszélgetés. Aztán nem beszéltünk többet, de reggelente néha (kb heti 2×) arra a buszra száll amivel én is megyek, akkor ha közel áll hozzám köszön. Elhatároztam, hogy ráírok, mert megtetszett nekem és egyre többet járt az eszemben. Ráírtam vasárnap,hogy szia mizu, semleges valasz, majd megkerdezte, hogyhogy ráírtam, elmondtam neki, hogy reggelente látom és mindig ráakartam írni, de csak most határoztam el magam. Bunkó válaszra számítottam, mivel rengetegen ismerik, elég "menő" srácnak számít, így azt gondoltam, hogy kicsit se érdeklem. De azt írta, hogy ez nagyon aranyos, hogy ráírtam, meg, hogy majd még mindenképpen beszéljünk, de mennie kell edzésre. Másnap reggel írta, hogy jó reggelt és felköszöntött, mivel szülinapom volt. A nap folyamán többször is megkérdezte, hogy mizujs, belájkolta a profilképen (ha ez számít), meg reagált a m.napomra, de ma már nem írt és tanácstalan vagyok, most nekem kéne ráírnom, vagy hagyjam inkább vagy nem kéne ezen paráznom ha 1 napig nem beszélünk? Erőszakosnak hinne vagy örülne neki? Mert ha erőszakosnak gondolna, akkor nagyon szégyelném magam, főleg azért mert sose írtam volna rá egy fiúra se, de tényleg tetszik nekem és reggel a buszon nagyon rosszul érezném magam ha ő is ott lenne és "furának" tartana.

16/l


2018. okt. 30. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Az internet kinyírja a normális kommunikációt. Sablonbeszélgetésekből és mizujsokból nem nagyon lehet továbblépni. Lehet a srác menő de, hogy nem tud normálisan beszélgetni, ismerkedni az fix. Valamint te is "szia mizu"-val nyitottál, nos ez se egy jó pont. Kreatívabbnak kéne lenni, nem olyan nehéz, aztán lehet bármiről beszélgetni.
2018. okt. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben rákérdeznék az edzésre, hogy szereti-e és komolyan veszi-e, stb. Ezzel könnyen ki tudsz lépni a sablon beszélgetésből és több dolgot megtudhatsz róla. Természetesen a kérdésekhez hozzá kell fűznöd a saját gondolataidat, különben faggatásnak tűnhet. És természetesen nem csak az ő hobbijait kell kitárgyalni, nyugodtan hozd fel a sajátjaidat random. (Pl.: 'Képzeld most olvastam egy könyvet ami nagyon tetszett, ez meg az volt a címe. Ismered? Te is szeretsz olvasni?' egy ilyet nagyon könnyű átültetni más témákra is)
2018. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!